фраксель або фракційне лазерне омолодження, або фракційний лазерний пілінг - це все назви однієї і тієї ж технології фракційного лазерного термолиза .

Саме фраксель - запатентований фірмове ім'я цієї технології, яка є одним найрезультативніших методів повернення старіючому організму молодості.

головною відмінністю фраксель від звичайної лазерної шліфовки у використанні саме фракційного лазера, в результаті впливу якого на шкірі з'являються так звані мікроскопічні лікувальні зони. Чи не пошкоджуючи шкіру навколо неї, в тому числі і в глиб, найпотужніші процеси відновлення клітин, утворення колагену і еластину. А це, на відміну від звичайного хімічного пілінгу і лазерної шліфовки, набагато комфортніше і швидше. Період реабілітації на обличчі (може шкіра почервоніти або з'явитися невеликий набряк) зводиться до, максимум, семи днях, а на тілі - два тижні.

Даний метод був запатентований Palomar Medical Technologies в 2004році. Суть його полягає у впливі своєрідною сітки, що утворює в результаті поділу променя на багато Мікропромінь. Ці промінчики можуть проникати в шкіру на глибину до 1 мм. Дана обставина і робить процедуру дуже ефективною.

Безперечними плюсами фракційного лазерного пілінгу можна назвати мінімізація пошкодження шкіри; швидке оновлення і повернення до звичного способу життя; вплив на велику площу за один сеанс; безболісність і безпека; синхронне поліпшення структури і видалення пігментації шкіри; можна застосовувати до зони очей, шиї і декольте.

Вже через тиждень можна побачити, що зморшки розгладжуються, пори звужуються, поліпшується структура і колір шкіри, вона виглядає підтягнутою.

Після повного курсу, дія якого зберігаються протягом року, крім вищесказаних, можна додати усунення пігментації і рубців, зникнення куперозной сітки, ліфтинг декольте, шиї, рук і обличчя, зменшення розтяжок.

Для проведення процедури лазерного омолодження спочатку шкіру треба очистити, в першу чергу, від косметики. Потім наносять мазь анестезуючу і роблять процедуру спеціальною насадкою. Час проведення фраксель суто індивідуально. Після закінчення шкіру обробляють кремом із заспокійливим ефектом.

Оскільки відбуваються стрімкі відновлювальні процеси, то шкіру мінімум два тижні треба інтенсивно зволожувати і захищати від попадання прямих сонячних променів. Косметика при цьому повинна бути нежирної і легкою.

Людина завжди хоче виглядати молодим. Для цього, він може багато чим пожертвувати і терпіти біль, з якою пов'язані такі процедури, як глибокий хімічний пілінг, дермобразія і лазерне шліфування. Вони вимагають анестезії, залишають відкриту рану і довго гояться.

Фракційне лазерне омолодження не тільки дає кращі результати, включаючи делікатні місця, але і не дає хворобливих відчуттів і короткий період реабілітації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!