Фрезер економить наш час.
Нарощування нігтів займає велику кількість часу і сил. Майстер надає нашим нігтям форму, полірує їх. На сьогоднішній день з'явилася можливість прискорити цей процес, для цього потрібно придбати фрезер.
Що це таке і для чого потрібен фрезер?
це апарат щодо маленького розміру , На якому знаходиться спеціальна ручка, між нею і приладом проходить провід. На ручку одягають спеціально призначені для цього насадки для здійснення манікюру. Завдяки такій машинці відбувається спилювання непотрібного матеріалу, який залишився після нарощування нігтів . Далі нігті обробляються і шліфуються. Є насадки, які призначені для обрізання кутикули. Апарат можна використовувати при шліфуванні обпилювання. Цю процедуру проводять перед тим як нарощувати нігті і після.
кожен майстер цінує свій час , Фрезер значно скорочує час обробки нігтів при їх нарощуванні. Це є дуже важливим моментом для збереження здоров'я. Таким чином, як пацієнт, так і косметолог будуть менше дихати пилом при шліфуванні і нарощуванні штучних нігтів. Даний апарат більш акуратно формує нігтьові лінії. Це дуже важливий момент при створенні французького манікюру. Таким чином можна уникнути всіляких пошкоджень на пальцях.
Фрезер використовується не тільки для апаратного манікюру , При його допомоги можна створювати і педикюр, нарощувати нігті на пальцях ніг. Їм з легкістю можна працювати в важкодоступних місцях, підпилювати шліфувати зони поломки штучного нігтя і багато іншого. На Фрезер можна регулювати швидкість обертання головки. Ніготь і шкіру в такому випадку практично неможливо пошкодити. після такого придбання вам більше не знадобляться пилочки.
Різновиди фрезеров.
Даний апарат представлений в декількох модифікаціях. Вони бувають навчальні, напівпрофесійні і професійні. Тут має певне значення потужність фрезера, наявність у складі пилососа, регулювальна педаль, надійність . При покупці фрезера необхідно звернути увагу на такі особливості. Найпростіший апарат має потужність 15-40 ват. Полу професійним можна нарощувати штучні нігті, робити манікюр, педикюр його потужність не повинна перевищувати 60 Вт. Професійний бере до 100 Вт, з його допомогою виробляють професійний манікюр, педикюр, нарощують нігті.
В деяких випадках може знадобитися і ручне запилення нігтів , Це стосується натуральних нігтів. Для цього вам знадобиться традиційна пилка. Пил з апарату слід ретельно видаляти сухою щіточкою. Корекцію нігтів можна виконувати гелем або акрилом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!