Лікувальні дії медичних п'явок складаються з декількох чинників. При лікуванні п'явками, утворюється капілярна кровотеча, що дозволяє уникнути венозного застою. Завдяки п'явок, можна посилити кровопостачання певних ділянок тіла. Крім цього, п'явки виділяють речовини, які здатні знеболює і знімати запалення на тілі людини. Лікування п'явками сприяє поліпшенню циркуляції крові, знижується ризик утворення тромбозів, зникають набряки.

Не дивлячись на те, що п'явки є ефективним лікуванням від багатьох захворювань, у такого методу лікування є і багато противників. Найчастіше це пов'язано з гидливістю, тому тим, хто все-таки зважився на подібне лікування, не слід стежити за процесом. Потрібно просто насолоджуватися приємними відчуттями. Багато пацієнтів, долаючи свій страх, все-таки звертаються до гірудотерапії. Як правило, їх слід заспокоїти тим, що вони зробили правильний вибір, і це прискорить їх одужання . Після пройденого курсу лікування, багато хто розуміє важливість п'явок, які здатні віддавати життя, заради здоров'я людини.

Всім пацієнтам слід знати, що для такого лікування використовують п'явок, які спеціально для цього вирощені. А зараження пацієнтів неможливо , Тому що п'явки використовуються тільки один раз.

Ефект лікування п'явками

гірудотерапія застосовується при варикозних хворобах , В процесі приживлення шкіри після пересадки, геморої, панкреатиті, жовчних каменях, остеохондрозі, псоріазі, екземі. Також п'явки використовують в косметології при целюліті, в'ялості і старінні шкіри. Крім цього п'явки лікують і інші поширені хвороби.

Але, при лікуванні гірудотерапію, є і протипоказання. Так, наприклад, не слід застосовувати лікування п'явками при вагітності, захворюваннях, які призводять до посиленої кровоточивості. Також не слід застосовувати таке лікування тим, хто має алергію на п'явки, знаходиться в стані виснаження організму.

Лікування п'явками рекомендується як старим , Так і дітям. За винятком тих випадків, коли немає можливості дотримуватися необхідні заходи з обробки ранок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!