Гомеомезотерапія - це спосіб внутрішньошкірного і підшкірного введення гомеопатичних (натуральних лікарських) препаратів за допомогою мініін'екцій. для досягнення максимального ефекту слід поєднувати гомемезотерапію з біорефлексотерапіей. Біорефлексотерапія - це введення лікарських засобів в біологічно активні точки.

Синтез гомеопатії і акупунктури, чим і є так само Гомеомезотерапія, перетворюючи її в найбільш ефективний метод лікування таких захворювань як: вугрі, випадання волосся, целюліт. Такий метод лікування сприяє загальному омолодженню шкіри і поліпшенню її тонусу.

Переваги Гомеомезотерапія:
-корекція фігури;
-лікування ожиріння;
-відновлення еластичності шкіри.

гомеопрепарати абсолютно нешкідливі для вашого здоров'я.
Гомеомезотерапія застосовується для корекції жирових скупчень в області живота, стегон, сідниць, профілактика старіння шкіри, післяпологових розтягнень і ще для підготовки до пластичних операцій. Що ж стосується особи, то це вітамінна терапія, лікування проблемних зон, антивікова терапія.
поліпшення життєдіяльності всього організму і його повне одужання, все це результати і найголовніші достоїнства гомеомезатерапіі.

ін'єкції для таких процедур складаються тільки з гомеопатичних засобів. Уколи вводяться в акупунктурні точки, таким чином протікає процедура голковколювання. Далі цей препарат переноситься по всьому енергетичному каналу організму. Гомеопатія зорієнтована на електромагнітне стан клітин, які несуть в собі регулюють електромагнітні імпульси.

Традиційна медицина в основному використовує хімічні (штучні) медикаменти, які блокують основні біохімічні процеси в організмі, тим самим збільшуючи концентрат токсинів в організмі.
Якщо подивитися на хворобу з боку гомеопатії, то зможемо побачити боротьбу організму з інтоксикацією,
яку пригнічувати ні в якому разі не можна, а навпаки потрібно допомогти вигнати токсини з організму.

Переваги Гомеомезотерапія:
-можна застосовувати вагітним жінкам;
-не викликає алергії.

Важливо попередити пацієнта про те, що лікування може спровокувати гомеопатичне погіршення. Це нормальне явище - токсини виходять з організму. До тих пір поки токсини не вийдуть з організму, пацієнт може відчувати себе недостатньо добре, а буває і навпаки.

Лікар створює для кожного окремого пацієнта індивідуальний склад ліки, тому що потрібно враховувати вік пацієнта, гормональний фон.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічну кушетку для зручності проведення різних косметичних процедур!