метод грязелікування може бути використаний як самостійний метод лікування, так і додатковий в комплексі з іншими. розрізняють такі види грязелікування: мулові, сапровелевие, торф'яні (лужні і кислі), бруду з різним вмістом таких активних елементів, як сірководень, залізо або вуглекислота.

Що стосується грязей сапропелевих, то вони містять високоактивні біологічні сполуки, в яких знаходитися велика кількість мікроорганізмів, що виділяють антибіотики. лікувальний ефект може змінюватися в залежності від температури. Якщо температура 40-44 градуси, то дія грязі - розсмоктуючу, а якщо 35-37, то заспокійливу, нейровегетативний - регулює. Крім температурного дії, грязьові аплікації можуть бути схильні до таких впливів, як механічне, хімічне і радиактивное, завдяки чому відбувається найефективніше поліпшення властивостей шкіри і зменшення запалень. грязелікування проводитися , Враховуючи індивідуальні особливості організму, стану здоров'я і шкіри.
Бруд має властивість бути знеболюючим, протизапальною і розсмоктує засобом при місцевому застосуванні. Процедури грязелікування також сприяють стандартизації гормонального і вітамінного обміну.

накладаю бруд тонким шаром безпосередньо на шкіру, якщо немає стикання шкіри і бруду, то дії останньої може бути тільки тепловим. Процедура грязелікування тривати зазвичай 15-20 хвилин, іноді доходить до півгодини. Потім треба дати шкірі відпочити хвилин тридцять. Лікування треба проводити через день. Бажано, щоб курс лікування складався з 12-18 процедур.

Навіть по завершенню процедури, дія грязелікування триває. А з кожною наступною процедурою ефект закріплюється і поліпшується. Навіть після закінчення 4-8 тижнів зміни в організмі тривають в кращу сторону.

Грязелікування ефективно не тільки по відношенню до тіла, або окремих його частин, а й до лиця. Косметична грязьова маска підсушує, знежирюють шкіру, сприяють розширенню судин, прискоренню крообращенія і лімфотоку, обміну речовин, окислювально - оздоровчих процесів. У підсумку повертається здоровий колір обличчя, шкіра стає упруже і бархатистою. Завдяки лікувальним властивостям грязьових масок, шкіра стає м'якше і рубці розсмоктуються, також відбувається очищення шкіри, і дуже підвищується бактерицидна активність (бруд має потужне абсорбційну властивість).
Грязьову маску можна використовувати і для лікування волосся, які зміцнюються і прискорюються в зростанні.
Грязелікування відмінно допомагає при таких проблемах, як вугрі, старіння шкіри, келоїдні рубці, післяопікові сліди, целюліт, алопеція, посткосметіческіх втручань, також є відмінним профілактичним засобом передчасного старіння шкіри обличчя, шиї, грудей.

Не можна використовувати косметичну маску при дерматиті, мікозах, рожевих вуграх, гемангиомах, гіпертрихоз, телеангіектазії і новоутвореннях .

Перед використанням, маску нагрівають до температури 36-37 градусів. Підігріту маску пензликом на 1-3 мм наносять на попередньо очищену шкіру. Після закінчення 15-20 хвилин змивають теплою водою. Таку процедуру можна проводити як щодня, так і через день, протягом 10-12 сеансів. Якщо шкіру перед нанесенням маски розпарити, то ефект буде значно кращим.

Іноді, як реакція організму на біологічний препарат, особливо на початку курсу, може проявлятися невелике загострення. Тоді робимо перерву на 2-3 дні. Якщо після цього загострення повторюється, то маску припиняємо використовувати.

Коли лупа, облисіння або себорея, то грязьова маска дуже ефективна для лікування і зміцнення волосся. Наносимо маску на волосся, одягаємо поліетиленовий кульочок, зав'язуємо теплу хустку. Через 20-25 хвилин змиваємо маску теплою водою, при цьому не використовуємо жодних миючих засобів і відмовляємося від фена .
Не можна використовувати грязьову теплу маску при серцево-судинних захворюваннях, хвороб крові, пухлин, запальних процесів, геморої, кита яєчників, нефриті, нефрозах, розширеннях вен, піодермітах.
Грязьові процедури, які є досить ефективними і СОТ же час простими, можна робити і самостійно вдома, але тільки після консультації з лікарем.

В інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете придбати за доступними цінами косметологічні кушетки для зручності проведення різних омолоджуючих процедур!