У багатьох жінок існує проблема з рівними віями, що не закручуються при фарбуванні тушшю. В такому випадку, їм потрібно вдаватися до допомоги спеціальних щипців для вій. професійними щипцями для завивання вій потрібно використовувати безпосередньо до використання туші, вони допоможуть твоїм віям отримати красивий вигин , Але потрібно бути дуже обережною, щоб не зламати вії. Але таку процедуру потрібно проводити щодня, так як ефект від щипців недовговічний . Існує так само спеціальний прилад, який змінює форму вій за допомогою термічного впливу протягом декількох секунд. Такий спосіб завивання вій більш довговічний, ніж використання щипців.

Так само була винайдена спеціальна завивати туш для вій , Але в порівнянні з термічної завивки, вона не має довгий термін служби.

А ось що стосується хімічної завивки, то з її допомогою можна додати бажаний вигин більше ніж на місяць. Повторювати таку процедуру можна не раніше, ніж через пару місяців, так як повністю оновлюються вії тільки через 90 днів і нові вії , На жаль, не мають прекрасний вигин.

Процедура хімічної завивки займає близько години, при цьому клієнт не відчуває абсолютно ніякого дискомфорту або болю, а це вкрай важливо. Виробляється ж завивка на спеціальні валики-бігуді, на які намотується кожна з вій. Такі валики-бігуді є одноразовими, їх товщина залежить від довжини вій клієнта і ефекту, який бажається досягти.

Для довгих вій більше підійдуть більш товсті бігуді, за допомогою яких можна створити плавний завиток вій. За допомогою тоненьких валиків можна закрутити навіть найкоротші вії. Вії, в момент накручування потрібно покрити спеціальним засобом, який закріплює завиток, потім в кінці його змивають, але бігуді залишають на віях. Після цього наноситься фіксатор, і знімають бігуді, саме цим і схожа хімічна завивка вій на хімічну завивку волосся.

Можеш не хвилюватися, препарати, які використовуються при хімічну завивку , Наносяться лише до середини вії, тим самим перешкоджаючи потраплянню на слизову оболонку ока. Що дуже добре, так це те, що завжди можна носити контактні лінзи, фарбуватися і проймати водні процедури. Але обов'язково потрібно наносити на вії рицинова олія, яке через 2 години зняти серветкою.

Після хімічної завивки вії світлішають, тому через кілька днів потрібно їх пофарбувати. Після цього можна і не використовувати тушшю , Так як вії і так будуть темного кольору, довгі і підкручені.

Якщо ж результат тебе не влаштовує, тоді можеш звернутися до косметолога, який наростить тобі вії. Або ж можеш купити штучні пучки вій і прикріпити біля краю вій за допомогою клею. Але такі штучні вії легко відриваються, тут потрібно буде бути обережною.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!