під хімічним пілінгом мається на увазі процедура, під час якої відбувається навмисне пошкодження шкірного покриву, що стає причиною активізації вироблення колагену і оновлення клітин. Засновником цієї методики вважається лікар Маккі.

Залежно від глибини впливу виділяють три види хімічного пілінгу : Глибокий, середній і поверхневий.
Якщо Ви використовуєте глибокий хімічний пілінг, то Ви повинні бути готовими до прояву ускладнень, а саме: шкірних захворювань, підвищеної пігментації і рубців. З огляду на можливість прояву ускладнень, перш ніж вибрати вид пілінгу потрібно обов'язково проконсультуватися з фахівцем, головним завданням якого є підбір виду хімічного пілінгу, який ідеально підійде саме Вам.

Якщо Ваша шкіра покрита глибокими зморшками або на ній є рубці, то найбільш ефективним буде застосування середнього або глибокого пілінгу. Якщо на шкірі немає яких-небудь серйозних недоліків, то Вам найкраще вдатися до поверхневого хімічного пілінгу. Після такої процедури, щоб уникнути прояву ускладнень, Ваша шкіра буде мати потребу в реабілітаційному періоді, під час якого за нею потрібен більш ретельний догляд, який Вам призначить фахівець.

найбільш безпечним вважається поверхневий пілінг , Який проводять за допомогою фруктових кислот, серед яких найбільш ефективною є гліколева кислота за рахунок своєї здатності проникати глибоко під шкіру і впливати на тканини.

Хімічний пілінг має сильне терапевтичну дію і з його допомогою можна позбутися від наступних проблем зі шкірою: зморшки, втрата еластичності, висипання і рубці, великі пори.
Після процедури хімічного пілінгу шкіра стає більш гладкою та еластичною, поліпшується її зовнішній вигляд, вона стає більш здоровою.

Перш ніж зважитися на процедуру хімічного пілінгу потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем-косметологом, який повинен призначити підготовчі процедури, які необхідно пройти перед пілінгом.
Протипоказання до застосування хімічного пілінгу:
 вагітність і період лактації;
 прояв герпесу;
 пошкодження шкірного покриву;
 онкологічні захворювання.
Побічні ефекти: набряклість, свербіж, прояви хімічних опіків.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!