Холодильники для косметики У моєї знайомої холодильник можна порівняти з косметичної фабрикою, адже всюди де тільки можна розміщені різноманітні тюбики, флакончики тощо. Коли я запитала, як це розуміти, вона відповіла, що не може собі відмовити в покупці новенької штучці, але так як користується ними рідко (адже все дуже багато) потрібно зберігати десь їх.

Справді, адже навіть звичайний холодильник може бути відмінним сховищем для парфумерних, косметичних засобів . Адже холод і темрява є чудовими показниками для тривалого зберігання різноманітної косметики.

Але якщо для Вас все-таки не доречно використовувати в цих цілях побутової холодильник, є можливість придбати холодильник спеціального призначення. Він є відмінним сховищем для засобів краси і суттєво економить простір, а звичайний холодильник потрібно використовувати за призначенням. Адже тільки красою ситий не будеш!

Переваги необхідних умов зберігання косметики всім відомі. Зіпсоване засіб косметики може пошкодити шкіру, спровокувати висипання або інші алергічні реакції. Навіть якщо у Вас немає безлічі косметики, все-таки знайдуться кошти, якими користуєтеся рідко. Їх необхідно десь зберігати, щоб уникнути неприємних наслідків. В цьому випадку холодильник косметики - це ідеальне рішення проблеми.

В основному дані холодильник мають компактні габарити, привабливий зовнішній і внутрішній вигляд. Їх місце спеціально організовано для зручного зберігання косметики, зокрема всяких тюбиків, баночок, флакончиків і іншого. Для охолодження в більшості приладів використовують термоелектіческое дію. Завдяки цьому холодильник має свої маленькі розміри. Рівень шуму значно знижений, оскільки використовуються делікатні вентилятори.

Автономні холодильники для косметики живляться від мережі. Також певні моделі можуть працювати навіть від прикурювача в автомобілі, що дає можливість мати поруч всю косметику навіть в спекотні літні дні. Більшість моделей можна повісити на стіну, а це дуже зручно, перш за все, для спальні та ванної.

Є можливість задавати певну температуру для охолодження. Користувач має можливість вибрати необхідний режим саме для своєї косметики (В більшості випадків до + 15 ° С, іноді до + 25 ° С). Зовнішній вигляд дуже різноманітний, моделі створюють в сучасному стилі, використовуючи пластик, метал, дерево. Можна легко вибрати холодильник, який найбільш вписується в інтер'єр будинку.

Місткість косметичних холодильників невелика, до 10 літрів. Але косметиці не потрібно великий простір, а потрібно багато поличок, які економлять місце. В даних холодильниках використовують звичні полки і контейнери для холодильників, в які легко поміщаються предмети різних форм.

Багато виробників випускають подібні холодильники. Одне з перших місць за популярністю займає Samsung (має компресор). Дає дуже великий вибір для зберігання. Показники температури, виставляються не тільки з огляду на температурну норму, але і тип шкіри господині. Обсяг досить великий, адже становит 7,9 літрів. Є невелике неохолоджене місце, куди можна покласти різні аксесуари косметики.

Корейська фірма DaiNet надає широку лінію вибору для модників. Вона налічує понад 12 моделей місткістю до 12 л. Є моделі досить прості, а є дуже шикарні. Всі підтримують потрібний температурний режим для зберігання косметичних засобів. Такі холодильники дуже економні, адже їм потрібно менше електроенергії, ніж лампочка. В основному використовують термоелектричне охолодження.

Німецька фірма Biszet виробляє настінні і підлогові холодильники. Настінні холодильники складаються з трьох поличок, які мають свої кліматичні режими і настройки. Також ця модель може застосовуватися для зберігання ліків. Холодильники можна використовувати для зберігання лікарських засобів, адже їм теж підходять такі температурні умови. Ці два типи холодильників на світовому ринку збігаються. Значна частина моделей може бути використана і для косметики, і для ліків. Маючи такий холодильник можна досягти відразу двох цілей.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!