Введення в шкіру активних речовин сприяє коригуванню особи, розгладження зморшок. Завдяки їм, клітини насичуються корисними компонентами, підвищується обмін речовин, зникає розширення судин і акне.

В суті все залежить від властивостей препарату і його складу, а також від глибини введення уколу, від зони особи і від досвіду і професіоналізму косметолога.

космецевтика

Всі косметичні бренди, які створили медичні лабораторії спільно з гуру дерматології , Сьогодні в особливій пошані. Засоби відрізняються вмістом найвищих концентрацій активних компонентів, багато з яких, ще до недавна могли входити лише до складу лікувальних препаратів.
Тому, навіть самий банальний Космецевтичний пілінг дає чудовий результат. І не дивно, що всі програми в цьому випадку як підбирає, так і виконує тільки фахівець.

промені

Фізики зазвичай називають промені хвильовими потоками і відповідно ділять їх по довжині. По-старому ми їх називаємо променями і дозволяємо такому природному явищу допомагати нам стає все кращим.

Інфрачервоні, лазерні, світлові, ультразвукові та інші найрізноманітніші промені стимулюють, відлущують, освітлюють, оновлюють, дренують і приносять нашій шкірі іншу користь.
При цьому, потрібно зазначити, що дія таких потоків іноді взаємовиключні. Таким чином, народжується ідеальна зовнішність.

масаж

Незважаючи на те, що з кожним днем ростуть нові методики, самої Затребуваність процедурою залишається масаж обличчя. Поява буквально кожної нової техніки здатний викликати ажіотаж і у професіоналів і у прихильниць.

На зміну пластичного масажу, за останній час прийшов інтенсивний скульптурний. При його виконанні косметолог зміцнює і тренує мімічні м'язи, як буд-то фітнес-інструктор.

ніч

Краса, яку ми побачимо на обличчі днем, народжується вночі. Саме в нічний час відбувається оновлення, відновлення і виведення токсинів .
Треба відзначити, що у кожного віку існують свої особливості:
- якщо вам 18 років, то вам достатньо 5-6 годин для повної «перезавантаження».
- якщо 30 років - то потрібно 7-8 годин
- якщо 40 років - то вже майже 10 годин.
Ви не можете стільки часу проводити в ліжку? В такому випадку, на допомогу прийдуть активний нічний крем і сироватка.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!