Инъекционная биорепарация Не так давно з'явилася інноваційна ін'єкційна процедура - біорепарація, яка дозволяє відновити шкіру, уповільнити старіння і оновити клітини шкіри.

Косметологи під час виконання процедури використовують кілька препаратів, які відрізняються за призначенням, зоні застосування і мають віковими показаннями.

Препарат Meso-Xanthin F199 ™ може використовуватися пацієнтами від 25 років, щоб впливати на шкіру обличчя, шию і зону декольте. З його допомогою вдається відновити імунітет шкіри, омолодити її, уповільнити процеси старіння і стимулювати оновлення клітин.

Мезоксантін чудово справляється з віковими змінами, результатами фотостаріння, пігментацією, а також підходить для підготовки і відновлення шкіри після пластики.

В результаті виконання курсу процедур шкіра стає більш еластичною і підтягнутою; здійснює ліфтинг; видаляє пігментацію і судинні зірочки; розгладжує зморшки.

Стандартний курс має на увазі виконання 4-6 процедур, результат яких зберігається до року.

Препарат MESO EYE C71 ™ бореться з темними колами і мішками під очима безпечно і природно. В результаті коригується відтінок і пастозність; збільшується тонус і еластичність шкірних покривів; усуваються темні кола стають менш вираженими; скорочуються мімічні зморшки навколо очей.

Препарат Meso Sculpt C71 необхідний для корекції жирових відкладень в нижній частині обличчя, включаючи корекцію підборіддя, виражені носогубні складки, набряклість, поплив овал обличчя.

Курс складається з 3-5 процедур з періодичністю раз на тиждень. Результати стають помітними вже після 2-3 процедури.

Овал обличчя ставати більш чітким, носогубні складки стають менш помітними, зменшується друге підборіддя, розгладжуються локальні жирові відкладення.

Meso-Wharton P199 ™ - в даний час це найбільш ефективний препарат, який використовується в антивікової терапії. Він розрахований на корекцію вікових змін після 40 років.

Він використовується для профілактики і лікування вікових змін, здійснює підготовку до Нитяні ліфтінгу, пластиці, відновлює після серединного і глибинного пілінгу, лазерної шліфовки, а також в лікуванні атрофічних рубців.

Стандартний курс має на увазі 4-8 процедур, які виконуються з періодичністю 1-2 рази в тиждень. Виходячи з віку і стану шкірних покривів можуть призначатися різні курси. Результатом виконання курсу стане більш пружна і еластична шкіра; колір обличчя вирівнюється; скорочується кількість зморшок і складок.

Незважаючи на свою ефективність і широкий спектр застосування процедура ін'єкційної біорепараціі володіє своїми недоліками, а саме протипоказаннями, до яких відносяться пошкодження і запалення шкірних покривів в оброблюваній ділянці; аутомунние захворювання; ослаблений імунітет; алергія на компоненти препарату; період вагітності та лактації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!