Позбавлення від небажаного волосся завжди вважалося проблемою, вартою уваги . Навіть у давні часи використовувалися воскові маски і спеціальні пінцети для видалення волосся. По суті багато з нас до сих пір використовують такі ж методи, але з'явилися нові способи видалення волосся безповоротно на тривалий термін, або назавжди. Крім воску і пінцета жінки часто використовують пемзу або збривають небажане волосся, але все це не забезпечує тривалої гладкості шкіри , Так як за все через пару днів волоски знову відростають. Але перш ніж використовувати будь-який із способів видалення волосся, дізнайтеся все до дрібниць, щоб бути впевненими в результаті.

Що ж, одним з найновіших і вже досить поширився є метод лазерної епіляції, в ході якого можна надійно і швидко позбутися від волосся. Такий вид епіляції абсолютно нешкідливий, тому що вплив відбувається лише на сам волосся, точніше на його фолікул, який в ході процедури руйнується і не пошкоджує шкіру. Але видалити все волосся можна лише провівши кілька таких процедур, так як видаляються волосся, видимі над поверхнею шкіри.

Перед лазерної епіляції довжина волосся на шкірі пацієнта повинна бути не менше 3-5 мм для зручності видалення. Тривалість сеансу залежить від кількості волосся на епіліруемой області і фізіологічних особливостей структури фолікула кожного окремого пацієнта.

Зазвичай лазерну епіляцію проводять в зимовий, осінній або весняний час, коли сонця трохи і коду пацієнта незагоріла. Крім засмаги є ще кілька протипоказань, наприклад, вагітність, захворювання шкіри, пухлини, епілепсія.

Крім лазерної епіляції, дуже відомою є фотоепіляція, в ході якої відбувається вплив високо-світла на волоси.Такая епіляція є більш ефективною, так як годиться для будь-якого типу шкіри і волосся і будь-якої ділянки тіла. Світлові спалахи під час фотоепіляції впливають відразу на кілька фолікул, руйнуючи цибулину волоса. Тільки зібравши всю потрібну інформацію про тип шкіри і волосся, кольорі і його особливості у пацієнта, косметолог має право вибрати відповідний режим на апараті.

Все починається з нанесення гелю на епіліруемой область , Потім її обробляють світлом, при якому спалаху руйнують волосяні цибулини, а в кінці процедури наносять пом'якшувальний крем або аерозоль.
Фотоепіляція проводиться повторно через кілька тижнів, так як після першого сеансу втечуть лише 30% волосся. Такий вид епіляції безболісний, комфортний, не залишає шрамів або рубців.

Зараз розглянемо інший вид епіляції під назвою електроепіляція, в процесі якої в волосяний фолікул вводять тонкий електрод-голку, на якому виникає іскра, що руйнує фолікул.

Пацієнт буде відчувати біль, яку можна терпіти, але зможе позбутися від сивого волосся або волосся, які втратили меланін. Всього проводиться кілька процедур, в ході яких можна відкоригувати форму брів або прибрати волосся над губами.

Що стосується протипоказань, то вони теж є: серцево-судинні хвороби, запалення шкіри, цукровий діабет, пухлини.

І останній спосіб позбутися небажаного волосся, є ЕЛОС-епіляція. У неї входять всі позитивні якості лазерної, фото- і електроепіляції . В ході цієї процедури використовується оптична і електрична енергія, на фолікул впливають одночасно струм, світловий імпульс і енергія. Це один з найбільш безпечних методів видалення волосся, він проходить швидко і добре переноситься пацієнтами. Але перед цією процедурою косметолог повинен видалити волосся на епіліруемой зоні і нанести спеціальний гель. Пацієнт може відчувати легке поколювання в чутливих зонах, тому такі області попередньо обробляють кремом-антістептіком.

Для досягнення ідеального результату, потрібно пройти близько 7 процедур, але тривалість сеансів і інтервали між ними залежать індивідуально від особливостей шкіри і волосся пацієнта.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних кушеток за доступними цінами для зручності проведення різних косметичних процедур!