ионофорез являє собою метод введення в організм іонізованих коштів використовуючи гальванічний струм.

Гальванічний струм малої сили позитивно впливає на м'язи обличчя, тонус судин, здатний усунути незначні зморшки. Крім того, він має лімфодренажной дію, допомагає позбутися від набряклості. Впливаючи на клітини, ток стимулює обмінні процеси , Які тягнуть за собою прискорене виведення токсичних речовин і поліпшення гідратації шкіри. Струм як би готує шкіру до більш активного сприйняття косметичних препаратів. я вікових змін і дефектів шкіри, поліпшення її стану, підвищення еластичності і очищення.


Для ионофореза використовують різні іонізовані кошти, які вводяться в шкіру під впливом струму. Струм дозволяє косметичним препаратам проникати в найглибші шари шкіри, чого неможливо домогтися простим нанесенням. Іонізоване засіб через протоки потових і сальних залоз здатне проникнути всередину шкіри на 8 мм, а потім воно просто накопичується в тканинах. Далі косметичний засіб поширюється з допомогою крові і лімфи, щоб надати свою корисну дію на організм.

застосовують процедуру ионофореза вже при появі перших зморшок, при найменшому зниженні тургору і гідратації шкіри. Призначають електрофорез і при вугрової висипки, для процедури такої спрямованості підбирають протизапальні та антибактеріальні препарати.

Узагальнюючи ефективність методу ионофореза, потрібно сказати що, завдяки йому можна позбутися від дрібних зморшок, розгладити глибокі, усунути набряклість в області очей, вирівняти поверхню шкіри, підвищити її еластичність, поліпшити колір.

Ионофорез може використовуватися для очищення обличчя. Процедура включає в себе введення 3% розчину лугу, який, потрапляючи в протоки сальних залоз, розм'якшує утворилися там пробки. Пори розширюються через підвищення pH шкіри , І всі забруднення виходять назовні. Потім відновлюють природний рівень pH і використовують протизапальні та гидратирующие кошти. Ще процедуру очищення називають приватним видом ионофореза.

Кріоіонофорез теж відносять до приватного увазі ионофореза. Для такої процедури косметичний засіб охолоджують до нуля градусів, а потім вводять в шкіру. Це роблять для звуження кровоносних судин, активізації дії препарату і мінімального його попадання в кровотік.


У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями, в тому числі апарат для іонофорезу, за доступною ціною!