Як відомо всім нам косметологія жила і процвітала в усі часи. Досить з давніх часів відомі корисні властивості тих масок які виготовлені з глини , А так само морських водоростей і з кашки полуниці.

Приблизно в двадцятому столітті косметологію почали використовувати вже в професійних цілях, і як відомо почала своє процвітання від простих бабусиних рецептів, і доросла до знаменитих фахівців, ті що знали про красу нашої шкіри, скажімо так все.

У нашій же країні розквіт косметології почався, приблизно, на початку вісімдесятих років. Через те, що саме до цих років багато хто вважав, що заняття спортом, а так само загартовування і правильний режим дня сам по собі дарує нам здорові і доглянутий вигляд. Але в усі часи і в усіх країнах світу населенню хотілося більшого. Так і жінок радянського союзу на яких дивилися з екранів чарівні закордонні актриси., А також і вітчизняні просто були еталоном краси і стилю .

Приблизно у вісімдесяті практично у всіх містах почали своє існування косметичні кабінети, які були відкриті в будинках побуту, а також і в перукарнях. Але у великих же містах прийом для населення вели великі центри краси.

Всім же зрозуміло що кваліфікованих косметологів в той час було зовсім мало, і при тому ще вони надавали платні послуги (за немалі гроші), а також вони вели запис яка йшла на багато місяців в перед, уявіть що доходило до того, що саме перед новорічними святами очікування потрапити до косметолога розтягувалося на місяць в кращому випадку.

Послуги, які надавали в той час в косметологічних кабінетах , Які строго обмежувалися переліком, який був затверджений законом:
1. Це був гігієнічний масаж для нашого обличчя, а також шиї, і ще для зони декольте;
2. Це гігієнічна чистка для шкіри на обличчі, яка не була ускладнена шкірними захворюваннями;
3. Це фарбування брів і вій;
4. Перші приклеювання штучних вій;
5. Це епіляція для брів;
6. Це накладення гриму;
7. Це послуга з манікюру, педикюру.

А ось вже до майже самого кінця дев'яностих років споживачами нашої країни відкриваються все нові і нові горизонти в косметології. Також вони дізнаються, що крім звичних косметичних кабінетів, які в той час були розташовані в перукарнях, існували в більш розвинених країнах програми з професійного догляду за обличчям і тілом, преміум і люкс класів салони краси, уколи для молодості, а також і пластична хірургія. Хто володів салонами краси починають виводити на ринки процедури які були на основі шоколаду , Із застосуванням трюфелів, а також вина і водоростей. Починають своє відродження фіто- і ароматерапії, гомеопатія, лікування за допомогою п'явок, лазні з різних культур і забуті методи з давнини.

Приблизно, в перше десятиліття вже двадцять першого століття бум переживає хірургія в косметологічних процедурах. І особливо популярними стали липолитические масажі, які в простому народі називаються антицелюлітні , а також обгортання, і процедури із застосуванням гіалуроновай кислоти і колагену.

Здоровий спосіб життя і здорова шкіра.
Саме на здоровий спосіб життя пішла мода, яка передбачала свіжий, а також відпочив і молодий зовнішній вигляд.

Але ось на превеликий жаль, поява озонових дір , Постійна радіація, а також стрімке розширення мегаполісів, ще й надлишок промислової але і автомобільної вуглекислоти, і повсякденна вирубка лісів, дуже негативно впливає на стан і вид справжньої шкіри.

Дуже актуальним є інтенсивний догляд після довгої зими. Так як в зимовий час так як і влітку, нашій шкірі загрожує фотостаріння, через те, що сонячні промені, мають властивість відбиватися від снігу, і діють вдвічі сильніше

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!