Позбутися від слідів акне

Справжнісінькою проблемою можуть стати сліди після акне. Якщо дискомфорт і хворобливі відчуття, які викликає акне - стан тимчасове, то наслідки від цього захворювання в більшості випадків стає неприємним спогадом про проблеми юності.

Далеко не завжди шрами - це наслідки акне. Їх поява, як правило, викликано пошкодженням тканин, яке виникає під час проникнення інфекції під поверхню шкіри.
Крім цього, шрами від акне можуть залишитися через етнічної приналежності, віку і спадковості.
Такі сліди вже неможливо повністю стерти, тому потрібно дотримуватись деяких основних правил, для уникнення їх появи або ж для мінімалізації шрамів.

Чи не видавлюйте прищі

Головним правилом є - вичавлювати прищі, ні в якому разі! Такою дією ви тільки погіршить ситуацію. Видавлювання може привести до проникнення інфекції в підшкірні шари, які викликають необоротне ушкодження тканин.
Крім цього, ви ризикуєте поширити інфекцію на інші ділянки шкіри, які раніше не були пошкоджені, а це тільки посилить акне. Для того, щоб уникнути появу шрамів, наберіться терпіння і дочекайтеся їх природного зникнення.

запобігти запалення

Запалені ранки, які залишаються після прищевой висипу, стають головною причиною виникнення шрамів - це свідчення того, що шкіра переживає стрес і її тканини пошкоджені.

Головною ознакою запалення шкіри є темно-червона шкіра, на дотик вона гаряча, а дотик руками до запаленої зоні викликає хворобливі і неприємні відчуття. Потрібно пам'ятати, що прищевая висип це, по-перше, запальний процес, який потрібно правильно лікувати. Обов'язково відмовтеся на період лікування від використання скрабів та інших жорстких косметичних препаратів, які тільки погіршать ситуація зі шрамами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!