Избавление от растяжек Розтяжки або стриї, з'являються тоді, коли шкіра змінює форму в результаті різкого зростання або зменшення ваги. Це не ознака поганого стану здоров'я. Появі розтяжок в однаковій мірі схильні чоловіки і жінки. Пубертатний період і вагітність - це найбільш поширені випадки, які провокують появу розтяжок.

Розтяжки виглядають як тонка червона або фіолетова смужка на шкірі, яка має дещо іншу структуру, ніж навколишня шкіра. Найчастіше більшість розтяжок зникає, а вірніше ставати менш помітними - набуває прозорий або білий окрас.

Позбутися від розтяжок природним чином практично неможливо. Це тип рубцювання і вони рідко зникають повністю. Незважаючи на це є способи, що дозволяють звести до мінімуму появу розтяжок, і допомагають зникнути їм набагато швидше.

Методи усунення розтяжок

1. Вітамін А або ретинол. Він робить шкіру молодою і гладкою. Досить часто цей компонент ходить до складу крему. Використання вітаміну всередину і поза дозволяє досягти позитивних змін у здоров'ї і загальному зовнішньому вигляді. Як же позбутися від розтяжок за допомогою вітаміну А? Необхідно дотримуватися дієти, яка буде містити продукти, здатні підвищити рівень вітаміну А в організмі. Одним з таких є морква. Вона краще засвоюється, якщо споживати її разом з рослинним маслом або сметаною.

2. Цукор. Незважаючи на те, що багато хто вважає цукор головним ворогом краси і відмінною фігури, він допомагає боротися з розтяжками. Але тільки застосовуватися він повинен не всередину, а зовнішньо. Цукор - відмінний інгредієнт для скрабу. Бажаєте дізнатися, як позбутися з його допомогою від розтяжок? Потрібно змішати склянку цукру з ¼ склянки кокосового масла, додати туди кілька крапель лимонного соку. Всі компоненти необхідно ретельно перемішати і нанести на ту ділянку, де є розтяжки легкими круговими рухами, і втирати скраб протягом 8-10 хвилин. Процедуру слід повторювати кілька разів на тиждень. Після виконання ви будете приємно здивовані.

3. Гіалуронова кислота. Вона дозволяє досить просто позбутися від розтяжок. Вона стимулює природне виробництво колагену. Якраз він дозволяє зберегти шкіру еластичною і упругой.Для щоденного догляду за шкірою необхідно використовувати засоби, які містять гіалуронову кислоту.

4. Апаратна косметологія. Апаратний спосіб позбавлення від розтяжок є найбільш ефективним. Щоб добитися стійкого результату варто використовувати всі запропоновані методи в профілактичних целях.Существует кілька апаратних методик, які дозволяють позбутися від розтяжок. Найбільш ефективний - це ультразвукові апарати для фонофорез. Дія здійснюється за рахунок ультразвуку, який покращує пропускну здатність шкіри. Це означає, що під шкіру вдається провести потрібні лікарські речовини без ін'єкційних методік.Благодаря глибокому дії шкіра набагато швидше відновлюється. Так можна вводити гіалуронову кислоту. Необхідно використовувати спеціальні засоби, які розраховані на введення ультразвуком.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!