Изменение формы лица как признак возрастных изменений З віком особа починає втрачати свою колишню форму, тканини починають провисати, утворюється друге підборіддя, обсяг верхньої половини обличчя ставати менше, а нижня опускається. В результаті обличчя виглядає плоским, від того виглядає втомленим. Все це свідчення вікових змін, які в поєднанні зі зморшками дуже псують обличчя. Що ж думають з цього приводу косметологи? Щоб впоратися з ознаками вікових змін вони рекомендують використовувати різні методики і процедури.

Основні причини провисання шкіри обличчя

1. Генетика. Жінці потрібно звернути увагу на своїх батьків, адже зазвичай діти старіють по батьківському типу.

2. Надмірна вага. Це призводить до розтягування і обвисання шкіри.

3. Гравітація. Нашій шкірі з віком все складніше опиратися силі земного тяжіння.

4. Зниження вироблення колагенових і еластинових волокон.

5. Фотостаріння. Цей пункт актуальний для тих, хто любить поніжитися на сонці або відвідувати солярії.

6. Постава. Сутулість і тривалий перебування перед комп'ютером призводить до того що шкіра обличчя починає провисати.

7. Наявність згубних звичок. Вживання алкоголю і спиртних напоїв призводить до втрати рідини, що в свою чергу знижує пружність.

Щоб впоратися з ознаками старіння потрібен комплексний підхід. Дуже важливо висипатися, вести активний спосіб життя, позбутися шкідливих звичок, виконати курс необхідних косметологічних процедур.

Процедури, які дозволяють скорегувати обсяги особи

радіоліфтінг

Радіоліфтіг - це одна з сучасних методик, яка дозволяє впливати на м'язи, шкіру, лімфу і кровоносні судини. Основою даної методики виступає радиоволновая енергія, яка прогріває шкіру підганяючи вироблення колагенових волокон. Додатково до всього радіоліфтінг сприяє розщепленню жирових відкладень на обличчі.

Радіоліфтінг дозволяє вирішити такі завдання: - усунути носогубні складки; - скорегувати контури особи; - підтягнути шкіри в області очей; - усунути дрібні зморшки.

Ця методика не вимагає тривалого реабілітаційного періоду відновлення і відсутністю болю.

3D волюмизация

3D волюмизация - це введення під шкіру тонких золотих голок, які прогрівають нижні шари шкіри за допомогою радіочастотного впливу. Цей процес підстьобує вироблення колагену і еластину. Процедура забезпечує чудовий ліфтинговий ефект.

LPG-масаж

LPG-масаж дозволяє прискорити кровообіг, стимулює моментальний відтік лімфи, тому усуваються круги і мішки під очима, поліпшується тургор, зменшуються брилі і йде друге підборіддя.

контурна пластика

Контурна пластика - це методика, що припускає ін'єкційне введення гелевого філери в проблемні ділянки обличчя. Це дозволяє скорегувати овал обличчя, розгладити складки і заломи.

Мезоніті

Застосування мезонітей є неінвазивної альтернативою хірургічної підтяжки. Немає необхідності використовувати скальпель, адже нитки здатні самостійно розсмоктуватися. Після введення ниток, вони утворюють каркас, який тримає особа якийсь час. Мезоніті не викликають алергічну реакцію.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!