Как бороться с расширенными порами. Відносно рідкісної проблемою прийнято вважати розширені пори на обличчі . Від проявів такого типу страждають персони жіночої статі в різному віці. Особливо схильні до такого появи більш розширених пор, які стають дуже помітними, володарки комбінованої і жирної шкіри. І, на превеликий жаль, це не тільки естетична проблема. У порах, які розширилися, створюється середовище, яке дуже сприятлива для розвитку бактерій.

Причини розширених пор
пори - це отвори на поверхні нашої шкіри, які служать для виведення на поверхню шкірного сала. І за умови, що виділяється багато шкірного сала, тим ширше будуть пори. Коли в порах скупчуються різні забруднення, вони починають здаватися візуально набагато більшими, ніж є насправді. Ясна річ, що з підвищенням жирності шкіри значно підвищується і ризик появи пір, які розширилися.

До проблем такого типу може привести кілька різних причин.
гормональні порушення , В тому числі і зміни в організмі (вагітність, підлітковий вік, менопауза). За даними причин жирність шкіри підвищується, і при цьому пори стають розширеними.
До таких проявів може привести явне зниження імунітету, а також авітаміноз .
Частенько причиною появи пір, що розширюються ставати використання неякісної декоративної косметики , В тому числі і застосування неякісних засобів для догляду за своєю шкірою.
Шкіра обличчя з легкістю може реагувати підвищенням жирності на захворювання, які відбуваються всередині організму і на прийом лікарських препаратів . Людям, які схильні до жирності шкіри, а також до появи розширених пор необхідно знати, що їм просто протипоказані гостра, жирна, пряна їжа, смажене і копчене.

Боротися з розширеними порами обов'язково потрібно , Через те що якщо ви пустите ситуацію на самоплив, на шкірі з'явиться роздратування, висип, забруднення в порах, яке трансформуються в чорні точки, так що в процесі позбутися від них зовсім нелегко.

Боротьба з розширеними порами: технології нашого часу
У косметичних салонах, нашого часу Вам запропонують чимало процедур, які відмінно допомагають боротися з розширеними порами, і з підвищеною жирністю шкіри.

Процедури для очищення пір
У косметичному салоні Ви зможе краще і глибше очистити свої пори. Для цього використовуються різні пілінги , Маски, в тому числі механічна і ультразвукова чистки .

Процедури для значного звуження пор
Процедури, що допомагають звузити пори, ми з легкістю можемо назвати фотоомолоджування, фракційне омолодження, биоревитализацию і інші. Такого типу процедури надають тонізуючі вплив на шкіру, зменшуючи жирність, що, відповідно, дозволяє відмінно звузити пори. Процедури показані для явного лікування шкіри в різному віці.

Професіонали рекомендують не стосуватися до шкіри свого обличчя і тіла легковажно і реагувати, як можна швидше на будь-які зміни. Адже саме на обличчі часто з'являються первинні ознаки внутрішніх хвороб. Постарайтеся з молодих років зберігати свою шкіру - адже нової вже не буде такою в зрілому віці!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!