кожна жінка мріє позбутися від небажаних зморшок. Здавалося б, подивившись реклами, від них позбутися досить таки просто. Досить придбати рекламований чудо-крем, і через кілька тижнів, ваша шкіра стане гладкою. Дійсно, існують деякі такі креми, які дають видимий результат.
Але тут присутній дуже хитрий підступ! В основному такі крему впливають на вашу шкіру в тому випадку, якщо ви будете ними безперервно користуватися, в іншому випадку, шкіра преобретет, в кращому випадку, первинний вигляд, а то ... ще гіршого. Можливо, вам тут не здасться нічого дивного, оскільки багато косметичні засоби діють за такою схемою. Але на жаль, крем від зморшок викликає найчастіше звикання шкіри. Замість радості омолодження, ми отримаємо засмучення. Адже здасться дивним, що крем спочатку допомагав, і ви бачили в дзеркалі красиве відображення, а потім чомусь він перестав впливати, а зморшок здається, стало ще більше. Повірте, це не єдиний недолік таких чудо-препаратів. Але, наша стаття не про це.

Натуральні масла від зморшок

Якщо ви читаєте нашу статтю, то, швидше за все вас теж починають турбувати перші зморшки, які зовсім небажані для вашого обличчя.
Нам хочеться вам запропонувати натуральні засоби, які давно вже застосовуються в косметології - це ефірні і рослинні масла. Нехай вони не позбавлять вас повністю від зморшок, але вони допоможуть зробити глибокі зморшки малопомітними, а дрібні - розгладять.
Більш того, масла від зморшок, перешкоджають їх появі. Їх основна властивість - це відновлення і живлення клітин шкіри, утримання вологи, підвищення еластичності і пружності шкірного покриву.
Вашій увазі ми хочем запропонувати рецепти сумішей ефірних і рослинних масел, для боротьби зі зморшками:

Масла проти зморшок

Відразу хочеться відзначити, що буквально все рослинні масла допомагають позбутися від зморшок в тій чи іншій мірі. Тому, якщо ви перейдете на сторінку Косметичні масла, то ви ознайомитеся з характеристиками масел, і зможете підібрати для себе найкращий.
Застосування масел досить просте . Його необхідно нанести на ту область шкіри, де з'явилися зморшки кожен день, ввечері і вранці. Можна його застосовувати також і протягом дня. На шкірі при цьому не повинен бути присутнім тональний крем, пудра і т.п.
В принципі дуже багато з таких масел можна застосовувати замість кремів для обличчя. Для того, щоб прибрати надлишок олії на шкірі обличчя, той перед виходом на вулицю, вам досить буде лише промокнути особа паперовою серветкою.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!