Буває так, що в самий невідповідний момент на обличчі раптом схоплюється прищик . Втім, для появи прищів всі моменти - невідповідні. Жертва прища відразу ж починає форсовану атаку на нього, намагаючись видавити або припекти. Однак, видавити виходить не завжди. Якщо протока сальної залози звужений, то секрет просто не в змозі вийти. А мазі, креми та інші засоби, покликані зменшити запалення, не можуть проникати глибоко в шкіру . Згодом запалення сходить, але на місці прища довго зберігається синява, а потім утворюється коричнева пігментація, а іноді і атрофічний рубчик.

Для боротьби з «застійними» прищами існує ефективний метод - електрокоагуляція з відкриттям каналу, що дозволяє видалити його внутрішній вміст. Після цього роблять ін'єкцію антибіотика або до іслородно-озонової суміші, для придушення бактеріального запалення . Після такої процедури процес загоєння значно прискорюється, проте, ризик утворення пігментації і рубчика залишається. Тому рекомендується звернутися до лікаря-дерматолога.

З'явилися на місці вугрів атрофічні рубчики ефективно усуваються ін'єкціями високомолекулярної гіалуронової кислоти в поєднанні з регулярним нанесенням ретінолового крему. Не варто запускати рубчики: поки вони свіжі, вилікувати їх простіше. Для цих же цілей добре себе зарекомендував серединний трихлороцтової (ТСА) пілінг. Він інтенсивно стимулює регенерацію шкіри відлущує її самі верхні шари.

Зазвичай призначають 4 такі процедури з місячним інтервалом. Найкраще проводити курс лікування в осінньо-зимовий період. Ця рекомендація обгрунтована тим, що в цей період сонце не дуже активне, а, отже, ймовірність появи пігментних плям після пілінгу дуже низька. Щоб прискорити процес розсмоктування п ігментних плям рекомендується киснева терапія і мезотерапія з вітамінами і антиоксидантами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!