Як позбутися від синяка?

Кожен з нас знайомий з такою ситуацією, коли ми, випадково виявляємо на своєму тілі синяк. Неважливо навіть те, випадково він виявлений або ми знаємо причину, звідки він з'явився - в будь-якому випадку, це надасть нам якісь незручності в естетичному зовнішньому вигляді, і больовими відчуттями. Лікарі нас завжди заспокоюють, що він зникне через кілька днів, треба трохи тільки потерпіти. Але іноді буває така ситуація, що від нього потрібно з якоїсь причини швидко позбутися. Як швидко можна від нього позбутися?

Перша допомога.

Ваш синяк швидше зникне, якщо ви відразу зробіть заходи лікування. На перших порах, ефективно действуе т швидке охолодження місця травми . Для цього найкраще використовувати лід. Але не перестарайтеся, бо можете отримати іншу травму, у вигляді обмороження. Чи не прикладайте лід безпосередньо до шкіри! Спочатку на шкіру покладіть шматочок тканини, або ж загорніть лід в хустку. Якщо у вас випадково в цей момент під руками не буде льоду, то ви можете підібрати щось охолоджене, або ж підставте таке місце під холодну воду . Якщо ви виявили синець на нозі або руці, то пошкоджене місце необхідно затягнути еластичним бинтом, завдяки чому, ваш синяк не буде великим, тому як кров не буде мати можливість розтікатися.

якщо позбутися від синяка ви захочете на другий день, після його появи, то методи лікування вже будуть іншими, тому що припиниться активне надходження крові до ураженого місця. В такому випадку ефективно діє застосування тепла. Тут підійдуть - нагрітий пісок, звичайна грілка, сіль в мішечку. Але, запам'ятайте, що прогрівати хворе місце можна тільки в тому випадку, якщо пухлина навколо синяка зійде.

Поширеним методом позбавлення від синяка є йод. Слабкий розчин йоду, у вигляді сіточки, необхідно нанести на пошкоджене місце. Таку процедуру добре робити на ніч. Йод - це летючий препарат, тому до ранку, від нього не залишиться й сліду. Дуже добре застосовувати настойки петрушки, редьки, календули. Не менш ефективні листя подорожника, мати-й-мачухи, лопуха. Для того, щоб гематома розсмокталася, практикують застосовувати розмаринову масло для старих синців, і лавандова олія - для свіжих.

З лікарських препаратів застосовують мазі «Арніка», «Рятувальник». Непогані цілющі ефекти можна отримати від гелів Лиотон, Индовазин, Троксевазин.

Народні методики позбавлення від синців.

існують методи народної медицини, які вже перевірені часом - це свинцеві примочки або бодяга. Примочки слід накласти на уражене місце і залишити як компрес. Бодягу в порошку необхідно розвести з рослинним маслом або водою в пропорції 2: 1, і цю масу легкими рухами втирати в шкіру. Обережно! З бодягою треба себе вести набагато обережніше, ніж з свинцевого примочкою, тому як її структура волокон досить жорстка, і при проникненні в тканину шкіри, вона не тільки добре впливає на розсмоктування гематоми, а й може спровокувати дерматит, викликавши алергічну реакцію.

Не менше ефективними є компреси з настоянки часнику або капустяного листа, який перед застосуванням необхідно трохи відбити качалкою і загорнути в хустинку. Часникову настойку готують таким чином: 2 головки розтертого часнику залити 0,5 літра 5% оцту.

Лікування синців і зміцнення імунної системи

Після того, як буде надано першу допомогу, то пошкодженим судинах необхідно допомогти у відновленні. Для цього їм необхідний вітамін К, який міститься в кропиві і капусті, а також вітамін С, якого в достатній кількості можна отримати з капусти, ананасів і лимонів. можна також вживати і звичайні полівітаміни і аскорутин.

Це важливо знати!

Потрібно не тільки знати, як позбутися від синяка, але і правильно його діагностувати. Кожен синяк розвивається в декількох стадіях: спочатку він червоний, після червоно-ліловий, потім синій. У наступних стадіях він стані зеленим з жовтим відтінком, і тільки тоді починає зникати. Як правило, чим нижче синяк, тим довше заживає. Синець на обличчі пройде через тиждень, на тулуб він протримається 2 тижні, а нозі може спокійно існувати і місяць.
Слідкуйте за своїм синцем, і якщо ви помітите іншу картину, то вам краще всього, звернутися за консультацією до лікаря. Якщо ви виявите припухлість або почервоніння, то, швидше за все, туди потрапила інфекція. Будьте уважні!!!

Ну, а якщо ви не хочете демонструвати синці на своєму тілі в літню пору, то великий вам порада - засмагати! На засмаглому тілі, синяк взагалі непомітний.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!