Проблема целюліту в наш час актуальна як ніколи . І зачіпає вона не тільки жінок у віці, а й молодих дівчат. До того ж так звана " апельсинова кірка " з'являється незалежно від ваги та розміру форм. Близько 90% жінок стикаються з некрасивими буграми і ямками на сідницях, стегнах, ногах, животі і навіть плечах. Але неестетичний вигляд тіла - це тільки зовнішня сторона проблеми, а внутрішня криється в самому організмі, тому позбутися целюліту можна тільки шляхом комплексного лікування.

По суті, целюліт - це жир, випирає через ослаблену тканину, функцією якої є з'єднувати м'язи зі шкірою. Сполучна тканина у чоловіків і жінок відрізняється своєю структурою, тому вони більшою мірою не схильні до появи целюліту. Ще має значення той факт, що з жіночого організму шлаки і шкідливі речовини практично не виводяться, вони накопичуються, розширюючи тим самим сполучну тканину, що і призводить до утворенню целюліту .

Багато хто задається питанням, чому целюлітом уражаються тільки певні ділянки тіла. Справа в тому, що живіт, плечі, стегна, сідниці мають тенденцію накопичувати жир, який організм буде перетворювати в енергію тільки в самому крайньому випадку. Певну роль відіграють і кровоносні судини, які менш активні якраз таки в зонах формування целюліту. Поганий кровообіг не забезпечує тканину необхідними поживними речовинами , А це тільки погіршує становище. Але це не єдині чинники, через які проблема целюліту стала настільки масштабна.

Недостатня фізична активність, незбалансоване харчування, надмірна кількість вуглеводів і жирів в організмі, дефіцит життєво необхідних мінералів і вітамінів, куріння, вживання алкоголю, спадковість сприяють появі та розвитку цього захворювання.

На жаль, від целюліту не позбудешся , Схуднувши на кілька кілограм завдяки дієті. На різних стадіях розвитку целюліту застосовуються і різні методи його лікування. При незначному целюліті хорошого ефекту можна домогтися, вдаючись до досить простим засобам. Перше, що варто зробити, переглянути свій раціон харчування. Скоротіть вживання жирного, смаженого, мучного, солоного, гострого і збільште кількість фруктів, зелені, овочів, морепродуктів, кисломолочних продуктів. Намагайтеся якомога більше рухатися і займатися спортом. З целюлітом успішно справляється їзда на велосипеді, плавання, аквааеробіка і біг.

Щодня робіть самомасаж проблемних зон, для кращої стимуляції кровообігу можна використовувати спеціальні рукавиці, щітки і масажери. Доповнять масаж антицелюлітні засоби з екстрактом кінського каштана або плюща, кофеїном, зеленим чаєм, водоростями, центелли азіатської. Ці інгредієнти здатні поліпшити кровообіг, зробити шкіру більш пружною і розщепити жири. косметичні марки представляють антицелюлітні засоби у вигляді гелів, кремів, скрабів, лосьйонів, масел, мила і розробляють цілі програми для боротьби з ним. Перед застосуванням таких засобів для більшого ефекту шкіру необхідно очистити від відмерлих клітин, щоб вони не перешкоджали корисної дії використовуваних препаратів.

Якщо ви насилу можете назвати ваш целюліт "початковою стадією", тоді варто застосовувати більш спеціалізовані методи і проконсультуватися з косметологом. Практично всі програми по боротьбі з целюлітом включають в себе масаж. Є кілька напрямків масажу, здатних поліпшити стан вашого тіла.

Антицелюлітний масаж дає ефект лімфодренажу і активізує кровообіг в проблемних зонах. Масажист використовує енергійні розтирання, постукування і розминання, тим самим як би розбиваючи жир і спрощуючи його виведення. Протипоказанням для такого способу масажу є варикозне розширення вен. Дія банкового масажу забезпечує необхідний приплив крові до тканин, що, в свою чергу, підвищує лімфодренаж і прибирає набряклість. Ефективність такої процедури досить велика, але після неї залишаються сліди від банок на шкірі і синці.

За допомогою вакуумного масажу успішно перемагають целюліт багато жінок. Вакуумний апарат впливаючи на оброблене спеціальними гелями і маслами тіло, як би відтягує шкіру, всмоктує її і перекочує в різні боки. Такі маніпуляції стимулюють обмін речовин і кровообіг, що призводить до зменшення прошарку жиру.

Обгортання - це, напевно, найпопулярніша і приємна антицелюлітна процедура. Інгредієнти обгортання прискорюють спалювання жирів і виведення непотрібних речовин з організму. Найбільш використовувані з них: лікувальна грязь, глина, водорості, шоколад. Відчутний результат можна отримати тільки при проходженні курсу обгортань і потім регулярних зберігають ефект процедур.

Пресотерапія теж заслужила своє місце в переліку дієвих антицелюлітних процедур. На проблемні зони одягають спеціальні корсети, через які подається стиснене повітря, що діє на лімфатичну систему. В цілому пресотерапія - своєрідна різновид дренажу лімфи. Під дією корсета тиск знижується, а судини розширюються, допомагаючи крові доливати до шкіри більш інтенсивно. Разом з целюлітом зменшуються і обсягом тіла завдяки виведенню зайвої рідини і токсинів з організму.

І останнє місце в списку займають гідромасажні процедури. Душ Шарко, голчастий душ, гідромасажна ванна, душ Алексєєва і деякі інші водні процедури - не менш ефективні методики, ніж описані вище. Можливо, для деяких будуть навіть найбільш результативними. Благо, на сьогоднішній день багато салонів, клініки і центри краси пропонують гідромасажні процедури за цілком доступною вартості.

Вибір методу боротьби з целюлітом краще робити, консультуючись з фахівцем. Професійний косметолог зробить висновок про необхідні процедури, в залежності від ваших особистих даних про стан здоров'я і стадії розвитку целюліту. Посилить ефект і продовжить результат салонних процедур тільки здоровий спосіб життя. Правильне харчування і спорт дають набагато більше, ніж багато хто з нас думають.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічний апарат для боротьби з целюлітом за доступною ціною!