Одним з перших ознак довгоочікуваної весни - веснянки на обличчі у прекрасних жінок. Але самі власниці, які удостоєні такої уваги природи, отримують сигнал для пошуку косметичних засобів, для їх видалення. Не дуже-то й проста справа - видалити веснянки, воно займає чимало часу і терпіння.

Такі подарунки весни не просто так виникають і дуже часто несуть за собою спадковий фактор. для рудоволосих жінок - це постійний атрибут, а для жінок зі світлим волоссям або блондинок - це явище перехідне.

Такі руденькі цятки або бліднуть , Або зникають восени або взимку, але а з приходом весни вони тут як тут. Такого роду явище і є відповідна реакція на ультрафіолетові промені, а їх поява говорить про те, що в шкірі є наявність пігменту - меланіну.

Для підтримки чистоти шкіри, постарайтеся поступово звикати до сонячних променів. Ваш пігмент, таким чином, буде вироблятися равномерней. У цьому вам може допомогти сонцезахисний засіб з максимальним захисним коефіцієнтом. За 30 хвилин до виходу на сонце нанесіть його на свою шкіру, але пам'ятайте, що якщо ви купувалися в басейні або витерли своє личко серветкою - нанести його слід заново.

Ваші веснушечкі можуть з'явитися і після того, як ви приймете всі запобіжні заходи, тоді іншого виходу, ніж застосування спеціальних відбілюючих кремів і процедур у вас, на жаль немає. Але, перед тим, як ви почнете активну боротьбу з такого роду проявом, вам слід знати наступне: з раннього дитинства і до 25 років кількість веснянок збільшується, а інтенсивність відповіднопосилюється. Після 30 - вони починають бліднути, але число їх не зменшується, а після 4 - вони зникають зовсім, а можуть і злитися в пігментні плями.

Дуже хороший засіб для боротьби з веснянками - кріотерапія, це тушірованіе за допомогою рідкого азоту. Така процедура відбілює верхній шар шкіри.

Вам допоможе і огірок.

Спробуйте поборотися з ними за допомогою бабусиних рецептів. Дуже ефективними є соки грейпфрута, лимона, свіжого огірка. Речовини, які містять ці фрукти і рослини, здатні проникнути глибоко в вашу шкіру, тим самим окислюють темні пігменти, висвітлюючи шкіру.

Дуже простий метод - маска з огірків: почистивши і порізавши свіженький овоч, накладіть на своє обличчя. Ще більш ефективний спосіб - огірковий сік. Не поступається за своїми діями і сік з лимона, тільки не забувайте змити маску через 20-30 хвилин.

Дуже часто використовують і настій з кульбаби. Жменя квітки кульбаби заливають 1 склянкою окропу, після охолодження - процідити і вилити в пляшку. За допомогою ватного тампона, попередньо змоченого в цьому настої, протріть місця найбільш обдареного місця скупчення ластовиння.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!