Такі явища як тріщини на підошвах, зазвичай виникають унаслідок грибкових інфекцій, занадто товстому рогового шару шкіри або неправильно підібраного взуття. При догляді за ногами за допомогою спеціальних пом'якшуючих кремів, ви можете трошки зняти біль і пом'якшити ділянку потрісканої шкіри. Для загоєння тріщин прекрасно підходить бальзам Караваєва Вітаон, який можна придбати у вигляді масляного розчину в аптеках.

Що робити з мозолями?

Якщо утворився мозоль, то це вказує на те, що на дану ділянку припадає сильний тиск. Мозоль - це захисна реакція шкіри. Для того, що б таку проблему вирішити, вам потрібно не тільки відлущити шкіру на цій ділянці, а й відвідати фахівця косметичного салону. Підбирайте собі зручне взуття, що б надмірно не травмували цю ділянку шкіри.

як правильно обрізати нігті на ногах ?

За допомогою щипців для педикюру ви зможете обрізати нігті на ногах прямо і коротко, ніж попередьте вростання нігтів.

Як наносити лак при педикюрі?

Придбайте собі «роздільники» для пальців, завдяки яким ви зможете фіксувати пальці на відстані один від одного. Таким чином, ви зможете акуратно нанести на нігті лак. Його наносять точно так, як і при манікюрі. Спочатку слід нанести захисний засіб для нігтів, а як тільки воно добре підсохне, можна наносити перший шар лаку і ще шар захисного засобу.

Який відтінок лаку підходить для педикюру?

В ідеалі, лак для нігтів ніг потрібен збігатися по відтінку, з лаком на руках. Але, взимку, таким правилом краще нехтувати, і вибирати більш нейтральні відтінки. Крім цього, арт-манікюр має можливість трансформуватися в арт-педикюр - це лише підкреслить доглянутість ніг.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!