Як красиво нафарбувати карі очі?

Довгі роки всіх дівчат мучить це питання. Ми відвідуємо курси візажу, використовуємо найрізноманітніші техніки макіяжу, консультуємося з професійними візажистами, прагнучи виглядати ще більш красиво, ніж нас створила природа.
Отримавши хороші знання про те, якими підводками або тінями слід користуватися того чи іншого типу особи і якою технікою макіяжу потрібно керуватися, ми робимо зі своїм зовнішнім виглядом справжнісінькі чудеса. Кожен день ви можете бути різною і привабливою, при цьому приділяти макіяжу по 15 хвилин щоранку.
У цьому матеріалі ми спробуємо розкрити кілька корисних секретів в цій темі.

Макіяж для карих очей

Карі очі

Глибокий колір очей шоколадного відтінку красиво підкреслять тіні сірого, бронзового, оливкового, коричневого, фіолетового і вугільно-чорного відтінку. Ми не рекомендуємо вам використовувати помаранчеві і рожеві тіні.

Виграшно виглядає на карих очах складний макіяж.

Як його роблять?

• Більш світлого відтінку тіні наносять на повіку за допомогою аплікатора.
• Тіні темного відтінку наносять на повіку, пересуваючись від зовнішнього куточка до центру. Якщо є бажання можете використовувати олівець темного кольору.
• Темні тіні акуратно розтушуйте пензликом біля кутиків очей ;
• Нанесіть туш. До карих очей добре підходить туш класичного чорного кольору.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!