Як підготувати шкіру до моря і сонця

Підготувати шкіру до моря, сонця, піску - важлива складова перед поїздкою на море.

Вирушаючи в подорож до моря , Не забувайте про регулярне використання зволожуючих препаратів, про очищення шкіри м'якими отшелушивающими засобами. А ось про хімічний пілінг, і деяких інших косметологічних засобах, які вимагають утриматися від перебувань під сонячними променями, потрібно на час забути, і залишити їх до свого повернення з відпустки, або ж застосувати їх за 3 тижні до поїздки.

Навіщо відвідувати солярій - запитують жінки, якщо можна відправитися на море, і там позасмагати в задоволення? Во как раз для цього, щоб у вас з'явився хороший загар, вам і потрібно кілька процедур в солярії. Саме вони зможуть підготувати вашу шкіру до інтенсивного випромінювання сонечка. Таким чином, ваша шкіра вже буде підготовленою до потужних ударів ультрафіолету - шкіра не згорить, а загар ляже красиво і рівно.

На море вам обов'язково потрібно використовувати косметику з сонцезахисним ефектом, але перевірити його на практиці, необхідно до від'їзду. Буде неприємно, якщо перебуваючи у відпустці, ви виявите, що вибране вами засіб викликало алергічну реакцію. Вибираючи захисну косметику, потрібно в першу чергу, звернути увагу на її кодування - крім SPF, що захистить шкіру безпосередньо і лише від сонячних опіків. У складі такої косметики обов'язково має бути присутня кодування PPD. Косметика з такою кодуванням захистить вашу шкіру від потемніння, по крайней мере, так стверджують консультанти arabio.ru.

Не варто забувати про епіляцію ! Якщо ви віддаєте перевагу лазерної або електроепіляції, то їх краще провести за півмісяця до від'їзду, а краще запитайте у фахівця. Воскову епіляцію можна провести за 1 тиждень до відпустки, але і в цьому випадку краще проконсультуватися з фахівцем і скористатися засобами, які призначені для догляду за роздратованою шкірою.

Врахуйте наші поради і насолоджуйтеся відпусткою в повній мірі!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!