білоручка - Чи не нероба, просто вміє подбати про своїх руках. Гарне правило: не знімати рукавички, працюючи взимку в саду. Але чомусь у багатьох це не виходить. Тому радимо: повернувшись додому з дачі , Вимийте руки теплою водою і змастіть живильним кремом. На ніч зробіть масаж з тим же кремом.

ще краще реагує шкіра рук на масаж з підігрітим оливковим (або рослинним) маслом. Кожен палець потрібно масажувати окремо.
Рухи приблизно такі, ніби ви натягаєте на руку тісний рукавичку - спочатку на пальці, потім на всю кисть. Після цього руки краще не витирати , А надіти на всю ніч тонкі бавовняні рукавички.

Будинки при всякій нагоді робіть контрастні ванночки для рук, багато часу для цього не буде потрібно: так, між справою, кілька разів опустіть кисті то в теплу, то в холодну воду.

Якщо ж зумієте серед робочого тижня хоча б один раз викроїти час, щоб зробити для рук ванночку з оливкової або рослинного масла, то навіть у вітряну погоду шкіра їх не доставить ніякого занепокоєння.

Звертаємо вашу увагу: цей рецепт - не тільки для жінок, але і для чоловіків: вони особливо часто прагнуть в будь-яку погоду обходитися без рукавичок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!