Якщо під рукою немає зубної щітки, або ж нею неможливо скористатися, то від залишків їжі можна позбутися за допомогою зубної нитки або флосом . Намотайте 40 см нитки навколо середніх пальців рук таким чином, щоб між ними була натягнута нитка приблизно в 3 сантиметри. цю частину акуратно введіть між зубами, зробіть кілька рухів у напрямку від ясен до верхнього краю зуба, при чому нитка флосса при цьому повинна огинати зуб по лінії ясен. Розмотуйте нитку в міру її використання. Кожна ділянка нитки необхідно використовувати один раз для одного проміжку між зубами.

Чи потрібно чистити мову?

Важливий етап в очищенні порожнини рота є чистка мови. Дуже багато про це забувають і обмежуються тільки чищенням зубів. Але саме на мові накопичуються залишки їжі і різні шкідливі мікроорганізми. При чищенні мови ви можете видалити з нього наліт, цим ви зробите чистим своє дихання.

Для чищення треба використовувати спеціальні ложки або ж зворотний бік зубної щітки і зубну пасту. Чистку слід починати з задньої частини, переміщаючись до кінчика язика. Після того як ви закінчите чистку, скребок промийте під проточною водою, а рот ще прополощіть еліксиром.

Навіщо потрібен зубний еліксир?

Саме зубний еліксир служить завершальним етапом в очищенні порожнини рота. Завдяки йому можна попередити утворення нальоту на зубах. Еліксир надасть також і антибактеріальну дію і освіжить ваш подих. Процедура полоскання відніме у вас 2 хвилини, після чого рідину необхідно виплюнути.

Як позначається харчування на здоров'я зубів?

Стан наших зубів залежить також від прийнятої нами їжі. Для зубів дуже шкідливі продукти з великим вмістом цукру. Якщо ви хочете уникнути карієсу зубів, то обмежуйте себе в солодощах. Емаль зубів також роз'їдає і сік цитрусових фруктів, тому бажано прополоскати рот після його вживання. Дуже шкідливо для зубів і занадто холодна і дуже гаряча їжа, особливо якщо ви їх поєднуєте. Наприклад, якщо після випитого гарячої кави, ви з'їсте порцію морозива, або навпаки.

Для наших зубів корисними є такі продукти як червона риба або чорний чай. Продукти, з вмістом кальцію, заліза, фосфору, вітаміну D, B, C.

Як часто необхідно відвідувати стоматолога?

Своєчасно лікувати зуби і відвідувати стоматолога з метою профілактичного огляду є досить великою гарантією того, що у вас не бут проблем з порожниною рота. Відвідувати зубний кабінет треба один раз в 6 місяців.

Білосніжна усмішка, здорові зуби, приємний запах з рота, відсутність страху під час візиту до лікаря-стоматолога є результатом правильного догляду за порожниною рота.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!