Как правильно ухаживать за лицом после 25 лет? Двадцять п'ять років - це не тільки зміни в документації (зміна фото в паспорті), але також це період коли жінку чекає досить багато змін. З одного боку доросле життя відкриває нові перспективи, а з іншого - вона нагороджує першими віковими ознаками. Це темні кола під очима, сухість шкіри, дрібні зморшки в куточках очей, біля губ і на лобі. Макіяж ставати тимчасовим способом вирішення проблем. Щоб ситуація не погіршилася, потрібно поцікавитися у косметолога, як же правильно доглядати за шкірою після 25 років.

Рекомендації косметолога щодо догляду за шкірою після 25

Почати варто з правильно підходу до очищення шкіри. Очищення обличчя є основоположною процедурою, тому варто правильно підібрати косметичні засоби. Варто дотримуватись рекомендацій виробників і купувати засоби, які відповідають типу шкіри.

Вмиватися й очищати шкіру потрібно перед сном і після пробудження.

Наступним важливим моментом ставати правильне тонизирование. Після ретельного очищення шкіри варто використовувати якісний тонік, який закриє пори, підтягне шкіру, видалити жирність, яка може залишитися після чистки.

Після того як проведена тінізації варто зволожити шкіру. З віком вона більше потребує вологи, так як ставати більш сухою і жорсткою.

Шкіру варто зволожувати якісним кремом, який зробить текстуру більш гладкою. Варто переконатися в тому, що використовуваний зволожуючий крем забезпечує максимально зволоження і захищає шкіру від передчасного старіння. Не варто також про необхідність зволоження шиї.

У зимовому догляді варто віддавати перевагу живильним кремом, в той час як влітку - зволожуючим.

Не варто забувати про пілінгу. Причому зовсім не обов'язково виконувати їх в професійних салонах краси. Буде досить скрабірованіе шкіри раз на тиждень. Краще вибрати скраб з дрібними скрабірующімі частинками, щоб не пошкодити шкіру.
У цьому віці до догляду за шкірою варто ставитися особливо дбайливо і обов'язково використовувати захисні засоби з SPF фільтрами. Рівень захисту повинен бути не менше 15.

Якщо правильно доглядати за шкірою 25 років, то в 35 можна виглядати свіжо, молодо і красиво. Виходить старання, і зусилля зараз працюють на перспективу і надалі шкіра буде радувати своїм зовнішнім виглядом.

Серед апаратних методик догляду за шкірою можна порадити апарат Дарсонваль. Придбати його можна в аптеці або в Інтернеті. Прилад відрізняється вартістю в залежності від країни-виробника, але в цілому він виконує одні й ті ж функції. Він не буде займати багато місця в будинку, це не величезна установка, а портативний прилад, який виконує функції домашнього косметолога. Результат його застосування чудовий і він практично не має протипоказань.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!