Лікарі загальної практики відкрили мезотерапию . Спочатку вона застосовувалася для купірування больового синдрому різного походження , Але зараз її все більше і більше застосовують в естетичній медицині. Зародження мезотерапії сталося ще в 1952 році за допомогою досліджень відомого доктора Мішеля Пістора. Цією методикою вже 50 років.

З моменту свого зародження мезотерапія почала активно розвиватися. Вчені накопичували досвід, при цьому розширюючи показання до застосування мезотерапії.

В Україні мезотерапія - це ще дуже молодий напрям. Тому тут про цій методиці знає не так вже й багато людей. Протягом останніх років відбувається впровадження методу в клінічну практику. В Україні є фахівці різних галузей медицини, які вже давно використовують деякі мезотерапевтические методики .

Введення в епідерміс концентрованих коктейлів в дуже маленьких дозах має на увазі використання таких біологічно активних речовин: вітаміни, амінокислоти, колаген, лікарські препарати та рослинні екстракти, мікроелементи. Для кожного клієнта фахівець підбирає склад коктейлів індивідуально. Це залежить від того, які естетичні проблеми повинні бути вирішеними.
мезотерапія користується великою популярністю в естетичній медицині. Це обумовлено дуже високими показниками ефективності та економічної вигідністю даного методу. На превеликий жаль, іноді трапляються такі випадки, коли пацієнти, в гонитві за дешевизною, купують нелегальні препарати, які не приносять жодної користі, а іноді наносять непоправної шкоди. Не варто звертатися до приватних осіб, підпільним клінікам і неспеціалістам. В іншому випадку люди ризикують отримати досить серйозні ускладнення. Використання нелегальних медикаментів має одні тільки мінуси: завдає шкоди здоров'ю людини , Який їх використовує; дискредитує метод мезотерапії в цілому.

Дозволяється займатися мезотерапией тільки тим лікарям-косметологів, які пройшли спеціальну підготовку. Тільки людина зі спеціальною освітою може зрозуміти цей метод, вибрати потрібну методику і лікарські засоби для лікування пацієнта, запобігти можливим ускладненням. Звертаючись до спеціального центру косметології, ви гарантовано отримаєте якісне і результативне мезотерапевтіческіе вплив.

В наші дні мезотерапія є результативним інструментом естетичної медицини, який повністю виправдовує надії косметологів і їх пацієнтів. З кожним роком, завдяки інноваційним технологічм і препаратів, метод мезотерапії стає ще більш ефективним і нетравматічность.

Для поліпшення стану нігтів і волосся лікарі-косметологи рекомендують використовувати мезотерапію. Найбільшим попитом серед є такі методики: підтяжка шкіри, омолодження, корекція фігури. За допомогою мезотерапії можна омолодити шкіру обличчя, шиї та рук, позбутися від зморшок, пігментних плям.

дуже ефективно діє мезотерапія при відновленні контуру обличчя. Мезотерапія не має на увазі під собою будь-яку операцію, адже це всього лише контурна пластика. З її допомогою можна запустити глибокі, природні процеси ліфтингу і омолодження шкіри з мінімальним травматизмом.
оскільки мезотерапія впливає саме на шкіру і підшкірно-жирову клітковину, використовуючи цей метод можна легко вирішити різні проблеми зовнішності.

Часто застосовують мезотерапію як монотерапію. При поєднанні методу мезотерапії з іншими методиками (фізіотерапія, хімічні пілінги), можна досягти чудового результату.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!