За останні 20 років дуже популярними стали солярії. Вони користуються популярністю не тільки за кордоном, але і в нашій країні. Більш того, якщо про шкоду соляріїв за кордоном заговорили вже кілька років, в деяких країнах їх застосування взагалі заборонили, то у нас вони сьогодні на піку моди.

Природно, що деякі шкоди здоров'ю солярій все-таки приносить. Навіть маленька дитина знає, що якщо приймати ультрафіолет у великих дозах, але, він шкідливий для всіх, особливо в тому випадку, якщо не користуватися захисним кремом. Але, не потрібно нагадувати також і про користь солярію - що, якщо не солярій, зможе принести нашому організму «гормон щастя» - ендорфін, особливо в холодні зимові дні. Саме так, ультрафіолет в нормальній дозі нам дарує відчуття радості.

Тим, хто не може терпіти блідий вигляд шкіри, солярій - це порятунок. Давайте згадаємо це чудове почуття, яке кожен з нас отримує, коли з холодної вулиці ви забігаєте в салон, швиденько намазуєте тіло кремом і заходите в кабінку солярію! Ваше оголене тіло обволікається приємним теплом гарячого повітря, і на тлі приємної музики ви маєте можливість 5-10 хвилин побувати в літо .. І, при всьому, при цьому, ви ще придбаєте бронзовий відтінок шкіри! Усе прекрасно знають, як красиво виглядають на засмаглій шкірі прикраси, такі як ювелірні вироби або біжутерія.

Зрозуміло, обов'язково потрібно використовувати в солярії зволожуючі креми і лосьйони. На щастя, таку косметику сьогодні придбати не складає ніяких труднощів. Ви можете вибрати для себе все що завгодно вам. На ринку сьогодні існують крему, якими потрібно намазувати своє тіло, як до відвідування кабінки солярію, так і після сеансу. Використовувати таку косметику потрібно в обов'язковому порядку, бо завдяки їй, ви зможе зберегти колаген в клітинах шкіри, а він збереже не тільки вашу красу, а й молодість. Такі крему захищають шкіру від пересушування і від опіків. Не забувайте про шкіру губ. У цих місцях шкіра особливо тонка, тому нанесіть на губи спеціальний захист.

На ринку існують також такі засоби, які прискорюють отримання засмаги, або ж його максимально продовжують. Це відбувається за рахунок того, що в ньому містяться компоненти, які прискорюють вироблення меланіну. Для збереження результату, чудово вам допоможуть зволожуючі засоби.

Ви також повинні знати, що чим новіше лампи в солярії, тим сильніше ефект від сеансу. Стара лампа в солярії марна, тому ви ризикуєте в такому слоні , Глее лампи своєчасно не змінюють, виявитися постійним клієнтом.

Не потрібно також забувати знімати косметику з обличчя. Тільки так ви зможете досягти бажаного результату.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!