В молодості нам завжди здається, що ми такими будемо завжди. Але, на превеликий жаль, не існує зупинки в біологічних ходиках. Ось нам вже 25 і ... о, жах, на нашому обличчі з'являються перші зморшки. Цілі косметологічні інститути безперервно борються з проблемами збереження молодості, але потрібно чимало коштів, для радикальних методів омолодження, таких як пілінг, лазерна косметологія або скальпель хірурга.

В останні роки дуже стали популярними кошти омолодження на основі гормонів. Вони повертають шкірі пружність і гладкість в самі мінімальні терміни. Але, треба бути уважним, так як існує думка, що такі препарати можуть спровокувати онкологічні захворювання і виникнення тромбозів . У кожного з нас виникне питання як же зберегти здорову шкіру, при цьому не нашкодити своєму здоров'ю. І чи треба все це?

Рослинні гормони.
Наведемо приклад рослинних засобів, таких як соєві боби і естрогени також гормональні. Так, треба погодитися з тим, що їх дія слабеньке, якщо порівняти з іншими, і щоб досягти результатів, вам знадобитися три місяці застосовувати косметологічні засоби, які містять естроген. А це не короткий час, але ви ніякої шкоди не заподієте свого здоров'я.

Вітаміни.
вироблення колагену спровокує вітамін А. Нормалізує стан верхніх шарів шкіри, захистить вашу шкіру від впливів сонячних променів. Аскорбінова кислота (вітамін С), посилить дії вітаміну А. Такий вітамін перешкоджає появі пігментних плям, і захистить вашу шкіру від сонця. Вітамін Е сприяє підтримці вологості в шкірі. Еластичність ж підтримає вітамін Н. А для догляду за шкірою навколо очей дуже добре застосовувати вітамін В3. Обов'язково включайте в свій раціон продукти, які містять такі вітаміни, дабу запобігти старінню. Можна застосовувати вітамінізовані засоби по догляду за вашою шкірою. На сьогоднішній день в засобах такого роду вітаміни знаходяться в концентрованому вигляді і тому вони і проникають глибоко в вашу шкіру. корисно підгодовувати шкіру і рецептами народної медицини. Дуже хороший ефект дає застосування масок з овочів і фруктів.

Фруктові кислоти.
Не так вже й давно в косметичній практиці почали застосовувати фруктові кислоти, але популярність їх зростає з кожним днем. Вони успішно діють як пілінг, видаляючи відмерлі частини шкіри. косметологи зуміли поєднати різні вітаміни з фруктовими кислотами , За допомогою яких проходить стимуляція на вироблення колагену. Завдяки цьому, всі ці компоненти по своїм діям, тільки допомагають один одному.

Ароматерапія.
Є певний гормон стресу, що викликає старіння, так званий кортизол. Японські вчені знайшли можливість його перемогти, за допомогою ароматичних комбінацій в косметичних засобах. Найпоширенішим з них є запах чайної троянди, який здатний боротися зі зморшками, втомою, млявістю шкіри. Так що не треба панікувати, якщо ви помітили якісь відхилення шкіри від бажаного. Це тільки сигнал вам, щоб ви звернули увагу і турботу про себе. Все залежить від вас!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!