Що робити якщо у вас синяк ?
Ви можете, швидко позбутися від нього, вдавшись до допомоги народної медицини . Синяк це гематома в супроводі набряку. Чим раніше ви почнете застосовувати процедури по його усуненню, тим швидше від нього позбавитеся. В першу чергу відразу прикладіть лід або щось холодне, наприклад: пакет з замороженими овочами з вашого холодильника. Після того як за допомогою холоду ви зняли набряк, можна приступати до безпосереднього позбавлення від синяка. Місце з синцем необхідно добре прогріти. Це можна зробити за допомогою солі розігрітій на сковороді і загорнутої в тканину або вовняну шкарпетку. Прогрівати не більше 40 хвилин. Можна замінити сіль грілкою, якщо така у вас є.

Наступний етап - йод . Необхідно нанести сітку з йоду на синяк, але якщо у вас немає часу на те, щоб йод вбрався, приблизно через годину нанесіть жирний крем і йод вбереться швидше.

Компрес з капустяного листа так само допоможе ефективно позбутися від синяка . Для цього капустяний лист злегка відбивається до виділення соку і загортається в тканину. Компрес тримати від 20 до 30 хвилин.
Можна скористатися засобом з аптеки - бодяга. Має вигляд порошку або гелю. Порошок вважається найбільш ефективним. Його наносять тонким шаром на синяк, але перед цим розводять у воді 2: 1. Не рекомендується наносити в області навколо очей, можна отримати опік. Намагайтеся запобігти потраплянню в очі і тримайте на обличчі не більше 10 хвилин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете недорого придбати косметологічну кушетку для різного роду процедур!