Как ухаживать за проблемной кожей летом? Влітку проблемна шкіра доставляє безліч проблем! Жирна шкіра схильна до запалення і подразнення , А влітку в спеку проблема ставати ще більш відчутною, жирність підвищується, пори розширюються, забиваються пилом і потім, зовнішній вигляд шкіри погіршується в рази! Що ж робити, щоб шкіра була менш жирної і лискучою?

Захист шкіри влітку
Існує міф про те, що сонце лікує проблемну шкіру, як би підсушує її, але це не так. Дівчата влітку починають активно загоряти, в результаті сальні залози працюють з подвоєною силою, пори розширюються, роздратування і запалення шкіри збільшується з'являються нові вугри.

Тому в літні місяці дівчатам з проблемною шкірою потрібно використовувати косметичні сонцезахисні засоби! Вибираючи такі кошти перевагу потрібно віддавати косметиці з фізичними фільтрами, в основі яких присутня оксид цинку або діоксид титану, що володіють підсушують властивостями, або ж комбіновані з фізичними та хімічними фільтрами.

При сонячної активності з 11 до 15 годин потрібно ховатися від сонця, надіти капелюх, намагатися, як можна довше перебувати в тіні, під навісом, дахом, деревами і т.д.

Очищення шкіри влітку
Шкіра стає проблемною через неправильного догляду, недостатньо ретельного очищення, особливо в літні час, навіть найменше забруднення може привести до запалення шкіри.

Маючи проблемну шкіру, влітку вмиватися потрібно не менше 2-х разів на день, а ще краще після кожного відвідування вулиці. При цьому потрібно використовувати спеціальні гелі та пінки для вмивання. Умивання повинно бути ретельно водою кімнатної температури, і в кінці потрібно сполоснути обличчя холодною водою звуження пор.

Виходячи на вулицю не можна вмиватися засобами містять в своєму складі абразивні речовини. На шкірі можуть виникнути мікропошкодження, туди може потрапити пил і бруд, викликавши цим самим запалення шкіри. Таку косметику потрібно використовувати перед сном, після чого зволожити шкіру кремом.

Влітку дівчатам з проблемною шкірою бажано відвідувати косметолога і проводити чистку шкіри. Якщо чистку проводити регулярно, можна уникнути запалення і подразнення шкіри, адже робота сальних залоз приходить в норму, шкіра менше жирна і можна уникнути вогнищ запалення і його поширення на інші ділянки.

Існують народні засоби по догляду за проблемною шкірою. Такі як, відвар череди, він очищає і підсушує, регулярне умивання або протирання кубиками льоду з відвару покращує стан і зовнішній вигляд шкіри. Можна використовувати і інші відвари з ромашки аптечної, липи, зеленого чаю. Чудовим очищує, протизапальною, тонізуючою властивістю володіє огірок, косметологи рекомендують робити маски, протирання, робити огіркову воду.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!