Серед розмаїття апаратів побутової техніки, яка допомагає нам піклуватися про красу, важливе місце займають мінісауни - електричні вапоризатори для особи. Їх популярність в використанні відзначається не тільки в салонах краси, але і в домашніх умовах.
Основна функція вапоризатора - очищення шкіри і розм'якшення її ороговілих клітин. Залежно від їх конструкції, такі вапоризатори можуть перетворюватися в прилад, який оптимізує гідробаланс шкіри, і навіть в прилад домашньої фізіотерапії . Всі ці момент ми з вами і розглянемо в контексті вивчення питання - як правильно вибрати вапоризатор для особи?

Портативні та стаціонарні вапоризатори

Косметологічні вапоризатори впускають в двох видах: компактному, який розміщується на столі, і в стаціонарному, апарат, розташований на штативі.

Вапоризатор на штативі - це більш професійна модель . Його зручніше застосовувати в салонах краси, де над створенням краси працюють лікарі-косметологи . У домашніх умовах більш зручний варіант - це настільний вапоризатор.

колба вапоризатора

головний елемент вапоризатора - колба, що, фактично і є «сауну».

Раніше їх випускали або металевими або скляними. Вапоризатор з металевою колбою не кожен собі може дозволити, тому як це більш дорогий варіант, при цьому вапоризатор зі скляною колбою, вимагає до себе більш дбайливого ставлення під час використання, тому як є досить крихким.
компромісний варіант - це вапоризатор з пластикової колбою. Його досить висока міцність і прийнятна ціна, зробила такий вид вапоризатора досить популярним. Але, в принципі, пластик - це пластик. Згадайте електрочайники з пластика.
Спочатку начебто все добре, але з часом, під впливом регулярних високих температур, пластик починає деформуватися. Це ж можна сказати і про середньостатистичному вапоризатор. При цьому, хочеться відзначити вапоріатор преміум-класу, який виготовляють з більш стійкого пластика. Звичайно, його ціна вища, і налаштована вже не на пластик, а на щось більш цінне.
Сьогодні існує ще один варіант - колба, виготовлена із загартованого скла. Вона допомогла вирішити всі перераховані вище питання по крихкості і деформації. При цьому, ціна на такі вапоризатори ближча до добротних виробів з металевою колбою.
Поспішаю відзначити, ч то скляна колба перед металевою , Має одну перевагу: вона прозора, що покращує ергономічну характеристику вапоризатора. Багато хто зараз скажуть, що краще придбати металевий вапоризатор з пластмасовою вставкою. Може бути і так, але такі вапоризатори недовговічні, тому як показує практика, в місці стику металу і пластика, найчастіше починається текти.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!