Какой способ депиляции лучше выбрать Багатьох жінок турбує проблема наявності надлишкової рослинності на тілі. Боротьба з нею ведеться постійно і запекло. Тому з кожним роком косметична індустрія пропонує все більший спектр послуг і способів для вирішення проблеми. У цій статті будуть розглянуті найпопулярніші способи позбавлення від рослинності, їх переваги та недоліки.

Методики видалення рослинності

Всі існуючі способи епіляції заснована на руйнуванні цибулини і заростання волосяного каналу. Епіляція має безліч переваг в порівнянні з депіляцією, при якій волосся видаляються надовго або назавжди. При депіляції видаляється волосок, але цибулина залишається. Вибір технології боротьби з небажаною рослинністю залежить від цілей - позбутися від волосся на час або назавжди.

Для тимчасового видалення рослинності підійдуть такі способи:

гоління

Це найпростіший і старий спосіб боротьби із зайвою рослинністю. Він найдешевший і не вимагає багато часу. Але після гоління вже через 1-2 дні волосся починає рости знову, що створює необхідність в повторенні процедури.

Для чутливої шкіри цей метод не підходить, оскільки використання бритвеного верстата може привести до появи роздратування. Після гоління волосся стає більш жорсткими і завжди є ризик порізатися. Тому якщо шкіра роздратована, то не варто використовувати на ній бритву. Також не можна голити суху шкіру, адже це благодатний грунт для розвитку роздратування.

Потрібно використовувати спеціальну пінку, яка пом'якшує, зволожує і заспокоює шкіру. Для гоління необхідно використовувати тільки жіночі верстати з плаваючою головкою і прогумованою ручкою, яка не дає бритві ковзати і знижує ризик порізатися.

Хімічні способи депіляції

Це гелі, пінки, муси, які містять ферменти, що розчиняють білкові речовини. З їх допомогою вдається стерти волосся з будь-якої частини тіла.

Такий спосіб позбавлення від рослинності вважається безпечним і безболісним. Його особливість полягає в тому, що його можна використовувати для видалення волосків на обличчі. Після кремів волосся не стають жорсткими і настільки помітними, як після гоління. Але цей спосіб категорично не підходить чутливій шкірі, адже може викликати алергію і роздратування. До того ж таким способом вдається позбутися не від всієї рослинності. Ефект від використання цього методу видалення рослинності нетривалий.

Перед використанням крему для депіляції на всій поверхні шкіри варто протестувати на невеликій ділянці шкіри. Якщо через добу не було алергії, то можна сміливо застосовувати продукт.

застосування епілятора

Це чудо-прилад, який дозволяє видалити волоски з коренем і забезпечує гладку шкіру на 2-3 тижні.

Незважаючи на те, що застосування приладу нагадує тортури і переноситься дуже складно, больові відчуття можна знизити за рахунок використання спеціальних охолоджуючих насадок. Спосіб позбавлення від рослинності вимагає тривалого часу, до того ж їм вдається видалити далеко не всі волоски, якщо площа велика.

Його не можна використовувати на делікатних ділянках шкіри, адже може з'явитися подразнення. До того ж потрібно мати терпіння, щоб відростити волоски потрібно довжини, щоб Епілятори було за що зачепитися.

Для профілактики врослого волосків варто використовувати спеціальні креми, а під час процедури на напоготові має бути лід, що знижує больові відчуття.

ваксинг

Це найстаріший спосіб видалення рослинності. Віск пом'якшує шкіру і робить її більш м'якою. Видаляти волосся можна за допомогою спеціальних воскових смужок, які прикладаються до шкіри, катріджа, а також нанесення воску на шкіру. Ефект від ваксинга зберігається близько двох тижнів. Восковий спосіб не підходить для жінок, які страждають варикозним розширенням вен, запаленням лімфатичних вузлів.

різновиди епіляції

Для повного позбавлення від рослинності варто вдатися до методик апаратної косметології, які призводять до руйнування волосяного фолікула. До методик довгострокового усунення волосся належать:

Лазерна епіляція

Єдина методика дозволяє позбавитися від небажаної рослинності на тривалий час. Є кілька методик:

- фотоепіляція. Ділянка, на якому потрібно видалити волосся, піддається впливу теплової енергії;

- електроепіляція. Руйнування волосяних цибулин відбувається за рахунок електричної енергії, яка перетворюється в теплову;

- ЕЛОС-епіляція. Об'єднує в собі дію всіх трьох енергій - лазерної, світлової та електричної.

Одного сеансу недостатньо для того, щоб загинули всі волосяні цибулини, тому для досягнення очікуваного результату процедуру доведеться повторити знову, причому можливо кілька разів.

Який вид усунення волосся вибрати?

Як зрозуміти який вид позбавлення від рослинності краще і підійде саме вам? Для цього варто керуватися деякими правилами:

- варто проконсультуватися у фахівця, який оцінить стан здоров'я, шкіри і визначить тип волосся. Деякі види епіляції можуть виявитися неефективними;

- потрібно визначитися з протипоказаннями, які часто зустрічаються в описі процедур. Якими захворюваннями ви хворієте? Їх наявність дозволяє звузити спектр вибору;

- деякі види епіляції не можуть проводитися за наявності металевих протезів і електронних пристроїв. Також варто мати на увазі наявність алергії.

Якщо йти шляхом відбору, то спочатку варто виключити ті методи, які проводити забороняється, а серед решти буде нескладно вибрати найбільш підходящий.

Який з методів найбільш ефективний?

Найбільш ефективний метод позбавлення від рослинності, який підходить саме вам, зможе визначити лікар-косметолог. Результат кожного способу залежить від підбору необхідних параметрів для виконання процедури. Не варто порушувати режим і інтервали між проведенням процедур.

Варто нагадати, що метою цього виду епіляції є руйнування волосяної цибулини, а цього не вдасться досягти за один сеанс. Не всі волосся на тілі людини вдасться видалити назавжди. Близько 30% з волосяних цибулин перебувають в резервному стані, і рости тільки повторного курсу. Але витрачені кошти, зусилля і час того варті.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!