Карбоновый пилинг – эффективная процедура для омоложения Карбоновий пілінг є сучасною методикою в сфері косметології, яка поєднує в собі дію лазерних променів, що володіють ефектом фотоомолодження.

Процедура виконується за допомогою нанесення спеціальної гелевою маски, що складається з частинок діоксиду вуглецю. Присутність даного речовини дало назву технології.

Лікувальна дія гелю зводитися до того, що він здатний проникати в глибокі шари шкіри. Клітини зв'язуються, а шкірне сало і бруд притягуються.

Після нанесення очікують, певний час поки маска глибше не проникне в пори. Як тільки буде досягнута необхідна стан, область піддається впливу лазера.

Результатом маніпуляції стане мікровибух частинок гелю, які проникли в пори шкіри. Здійснюється одномоментне зникнення різних забруднень, загрубевших клітин і налагодження процесу ліпідного обміну.

Промінь лазера, після попадання на вибрані ділянки, призводить до випарювання відмерлих клітин і підстьобує вироблення білкових речовин. Також ліквідується хвороботворна мікрофлора.

Показання до виконання карбонового пілінгу:
- акне;
- наявність пігментації;
- землистий колір обличчя;
- розацеа;
- вугрі і комедони;
- ранні ознаки старіння;
- розтяжки на тілі;
- нерівний колір особи;
- надмірна жирність шкірних покривів і наявність великих пір;
- в'янення шкіри.

Протипоказання:
- онкологія;
- період вагітності і лактації;
- наявність алкогольної або наркотичної залежності;
- хронічні запалення на шкірі;
- келоїдні рубці;
- аутоімунні розлади;
- діабет;
- алергія.

Сеанс триває всього-нічого - 20-30 хвилин. Методика може використовуватися людьми незалежно від їх віку, тому досить добре переноситься. Так як технологія не має на увазі больові відчуття, то не потребує використання анестетиків. Після завершення сеансу можна сміливо повертатися до звичного ритму життя. Якщо в місці обробки з'явитися легке почервоніння, то воно зникне саме по собі через кілька годин. У людей з чутливою шкірою може відзначатися незначне лущення і почервоніння, яке може зберігатися протягом доби. Нормальною реакцій можна вважати утворення запальних елементів. Це відбувається далеко не завжди і викликано тим, що при першій процедурі пори можуть очиститися недостатньо глибоко. Але після виконання наступних сеансів вони зникнуть.

Після виконання пілінгу варто уникати сонячних променів і використовувати кошти з УФ-фактором. Результат після виконання процедури буде помітний відразу, але для максимального ефекту потрібно пройти курс. Як правило, він включає від трьох до п'яти процедур, але точна кількість встановлює фахівець.

Рекомендації, які потрібно дотримуватися після виконання пілінгу

Після процедури варто утримуватися від вмивання аж до наступного ранку. У день виконання процедури не варто наносити косметичні засоби, або протирати обличчя хлоргексидином або мирамистином.

Протягом двох діб після карбонового пілінгу не потрібно використовувати тоніки і креми, що містять гліколеву кислоту, спирт і ретинол.

Також варто утриматися від засмаги на протязі двох тижнів і використовувати сонцезахисні креми.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!