Уже близько десяти років на косметологічному ринку в області лікування целюліту і корекції фігури відзначався застій. Відомі методи вже були вивчені і перевірені на безлічі клієнтів, також були визначені їх плюси і мінуси. Серед таких методів відзначають електроліполіз, миостимуляцию, лімфодренажний і вакуумний масаж, а також різноманітні обгортання.

Всі ці методи не здатні надати прямий вплив на жирову тканину, а це дуже важливо. Міостимуляція впливає на м'язи, через що витрата енергії збільшується. Обгортання викликають підвищення температури в області впливу. При цьому компоненти косметичних засобів починають всмоктуватися, завдяки чому стимулюється метаболізм і поліпшується мікроциркуляція. Різні види масажу впливають на циркуляцію різних рідин, включаючи кров, лімфу і міжклітинну рідину. При цьому знижується набряклість і прояви лімфатичного і венозного застою. У підсумку можна зробити висновок, що всі ці методики безпосередньо жирову тканину не зачіпають. Раніше це було можливо лише за допомогою ліпосакції, а ось терапевтичні методи не могли скласти конкуренції. На щастя, сьогодні з'явилася кавітація.

Даний метод здатний конкурувати з ліпосакції . По суті, це процес утворення порожнин з парою або газом в рідини. Кавітацію ділять на акустичну і гидродинамическую.

Гідродинамічний варіант обумовлюється зниженням тиску в рідині, що викликається збільшенням швидкості руху.

Акустична кавітація здійснюється за допомогою проходження інтенсивної акустичної хвилі через рідину. Саме такий варіант і використовується в естетичній медицині. Кавітаційний бульбашка переміщується з ділянки з низьким тиском до ділянки з високим. При цьому проходить кілька періодів зменшення і збільшення . Бульбашка може схлопуватися, при цьому випромінюється ударна хвиля і вивільняється багато енергії.

кавітація в медичній сфері використовується по-різному:
• знищення каменів в нирках;
• переміщення молекул всередину біологічних клітин;
• очищення та лікування гнійних ран;
• дезінфекція розчинів;
• емульгування розчинів;
• стоматологія;
• створення інгаляційних сумішей.

Кавітація при лікуванні жирових відкладень і целюліту полягає в застосуванні на жирову тканину низькочастотного ультразвуку.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічний апарат з різними функціями за доступною ціною!