Кожному типу вій - своя туш

Для того щоб створити свій бездоганний образ, чималу роль відіграє правильно виконаний макіяж вій. Але при цьому необхідно пам'ятати, що кожна окрема туш призначена для того чи іншого типу вій. Здійснюючи покупку туші, насамперед ви повинні відштовхуватися від свого типу вій, тільки в цьому випадку ви зможете зробити макіяж вій більш виразним.

Короткі вії - в пошуках довжини
У тому випадку, якщо ви володієте короткими віями, то вам слід звернути увагу на таку туш, виробники якої обіцяють подовження і вигин. Туш повинна володіти мікроволокнами, завдяки яким створюється ілюзія довжини вій.
краще підбирати маленькі, Довгі вії з якими буде зручніше підфарбовувати ваші коротенькі вії в куточках очей, ніж створите ефект їх довжини.
Щодо кольору туші, так вона повинні бути або чорною або глибоко коричневої. Чи не застосовуйте металізовані відтінки або кольорові. Під час фарбування вій, необхідно бути гранично уважним, тому як туш з мікрофіброю іноді залишає грудочки на кінчиках. Тому, краще недокрасіть!

Довгі вії - тонка робота

Щасливим власницям довгих вій потрібно стежити за тим, щоб під час макіяжу їх не сплутати і не надати їм сильного блиску. Під час макіяжу ви можете зробити своїм віям якийсь сексуальний вигин, який додасть вашому погляду завороженность.
В цьому випадку, туш повинна бути кремообразной, легкої. Вам краще підійде густа і широка щіточка, яка легко розплутає і красиво покрасит ваші довгі вії.
Процес забарвлення вій потрібно починати від коренів вій. Спочатку руху повинні бути легкими - тільки таким чином вам вдасться зробити сексуальний вигин і красиво їх підняти. Щіточку необхідно акуратно вести від коренів до самих кінчиків вій . Після цього, потрібно ще раз пройтися по своїм віям, але зараз вже з чистою щіточкою або ж зі спеціальним гребінцем, яка зробить ваші вії ідеально лежать і видалить надлишок туші. Якщо вам потрібно накласти на вії два шари туші, то його необхідно накладати відразу, не даючи підсохнути першому шару.
В цьому випадку підходить будь-який колір туші.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!