Клеточное омоложение На сучасному етапі розвитку науки і медицини для людей відкриваються нові можливості щодо клітинного омолодження.

Способи і механізми регулювання цього процесу пояснюють теорії старіння. Відповідно до вільно-радикальної теорії, причиною старіння в органах і тканинах є вплив активних кисневих частинок і вільних радикалів на структури клітин. У ендокринної теорії формування симптомокомплексу старіння є недостатністю нервової і ендокринної систем регуляції і підтримання гомеостазу. При цьому істотна роль відводиться нестачі статевих гормонів.

Теломерная теорія - це основа для розуміння процесів викликають біологічне старіння.

Теломери є відрізками хромосом з повторюється ланцюжком нуклеотидів. Вони не несуть в собі генетичну інформацію, але захищаються геном від мутацій.

Під час поділу соматичних клітин довжина теломер скорочується і досягає критичного рівня - клітини або перестають ділитися або запускають процеси, що призводять їх до загибелі. Тому і виникає необхідність в комплексній захисту організму на клітинному і системному рівнем. Але щоб управляти старінням вимагає новий підхід, який лежить в основі клітинного омолодження за допомогою активізації теломерази.

Згідно з численними дослідженнями довжина теломер є біомаркетом старіння і фактором розвитку вікових асоційованих захворювань. Йдеться про інфаркт міокарда, ішемічної хвороби серця, хвороби Паркінсона та Альцгеймера, захворюваннях пов'язаних з порушенням мінерального обміну кісткової тканини, онкології, порушення репродуктивної функції.

Причина дегенеративних захворювань буває первинної, тобто може бути пов'язана з мутаціями в основних компонентах теломерази і викликана порушенням підтримки довжини теломер. Прикладом може бути вроджений дискератоз який є генетичним захворюванням, яке проявляється у вигляді гіперпігментації шкіри, зроговінні епітелію, дистрофії нігтів. Вторинної причиною може бути СНІД при якому теломер скорочується в результаті захворювання.

Чи можна повернути назад процеси старіння, чи можна продовжити життєвий цикл клітини?
Ці питання досі хвилюють багатьох вітчизняних і іноземних вчених. У 2009 році американські вчені отримали Нобелівську премію в сфері біології та медицини за відкриття механізмів захисту хромосом за допомогою теломер і теломерази. Завдяки їх відкриттю уявлення про клітинному старінні перевернулося.

Таким чином, було знайдено ключ до клітинного омолодження. Відновлення довжини критично короткіхтеломер здійснюється за допомогою ферменту теломерази. Вона функціонально активна в їдальнях клітинах, при тому, що цей фермент найчастіше перебуває в неактивному стані. За рахунок регулювання еспресо генів теломерази вдалося відновити довжину теломер в соматичних клітинах.

Один з механізмів індукції експресії полягає в застосуванні активатора теломерази.Главная мета активатора теломерази - це стовбурові клітини генеруються тканин, які мають високий рівень власної теломеразной активності: імунна система, шкіра, клітини зародкової лінії, кістковий мозок, клітини кишкового епітелію.

В даний час найбільш перспективним є активатор теломеразиTA-65®MD. Він являє собою унікальну органічну молекулу, яка була виділена з рослини Astragalusmembranaceus з опредленія біологічною активністю. Отримали її за рахунок багатоетапної очищення і концентрації одного компонента.

Представлений він в капсулах. Безпека цього компонента доведена численними дослідженнями. Згідно з результатами TA-65®MD викликає тимчасову контрольовану активацію теломерази в соматичних клітинах.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!