Ми вже обговорювали, в своїх попередніх публікаціях (Целюліт. Лікування целюліту), про багатофакторний розвитку целюліту і про необхідність впливу на патологічну зону комплексів фізіотерапевтичних процедур . Це обумовлено ще і тим, що якщо для усунення проблем використовувати лише один препарат, то існує ризик зазнати на собі всі недоліки монотерапії, в числі яких і ефект звикання. Якщо навіть на початку проведення процедур ефект був очевидним, то з кожною наступною, він поступово знижувався, а потім і зовсім завмирав. Керуючись такими показниками, фахівці все частіше починають схилятися до того, що для послідовного впливу на проблемну зону необхідно створювати цілісні програми, які б включали в себе кілька методики фізіотерапевтичного характеру із застосуванням усього спектру апарату і всіляких косметичних засобів , Які на сьогоднішній день ми маємо в своєму арсеналі.

З теоретичної точки зору і практичного досвіду, на самому початку лікувального курсу рекомендується застосовувати фізіотерапевтичні методи низької інтенсивності і поступово переходити до процедур з більшою механічним навантаженням. Комплекс Slimbody, який розробили фахівці центру «Академії Краси» є прикладом таких програм в лікуванні целюліту і корекції проблемних зон. Дана програма розрахована на 10 процедур по 1,5 години з періодичністю в 2 дня. Ця програма використовує методики ультразвукової терапії, нейром'язової стимуляції, дермотоніі, вакуумно-роликового масажу, ручного масажу, гідромасажу, таласотерапії і т.д. Всі ці процедури проводять з використанням косметичних засобів ThalaSpa, Academie, Natura Bisse. перед початком застосування комплексу , Фахівець визначає одну дві проблемні зони, на які надаватиметься підвищений вплив. Такі програми розробляють індивідуально, враховуючи стан здоров'я свого пацієнта і наявність протипоказань до деяких вілам процедур. Перші процедури не є дуже інтенсивними і переважно спрямовані на підготовку проблемних зон і активацію лімфодренажних шляхів. Хороша проникаюча здатність електронного лимфодренажа, сприяє впливу на весь оббьем тканин з незначною механічним навантаженням. В процесі проведення процедури активізується функція м'язової і венозної помпи, полегшується відтік інтерстиціальної рідини в лімфосистему, процес метаболізму, зміцнюється тканину м'язів. Після цього починаються процедури, які сприяють активному впливу на жирові запаси - це вакуумний масаж або вакуумно-роликовий масаж. Для того щоб впливати на потовщені фіброзні волокна проблемної зони, підключають ультраіонофорез, що призводить до вирівнювання шкірних покривів. І, нарешті, в результаті поліпшення роботи лімфодренажної системи, жирова тканина повністю очищається від продуктів функціонування адіопоцітов.
Якщо форма целюліту знаходиться на початковій стадії розвитку, то результати від виконання вказаних вище дій не змушують себе довго чекати. У більш запущеній формі, ви маєте можливість отримати повний пакет послуг SLIMBODY 2x, в який входять 1 процедур по 1,5 години.
Ці комплекси вже не один раз показали свою ефективність, що підтверджують публікації провідних косметологів. їх успіх полягає в використанні декількох методик, які посилюють роботу один одного, в результаті чого вдається домогтися гарного результату за короткий час. Більш того, досягнутий ефект буде зберігатися більш тривалий час.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!