Яка ж з жінок не бажає розбавити щоденну рутину атмосферою високої моди і подіуму? Сьогодні це стало можливим, причому навіть не потрібно відвідувати салон.

Лідером ринку професійної косметики для волосся - Wella, була подарована нова колекція, серія продуктів для самостійного застосування. Завдяки цій серії наше волосся будуть виглядати так, як буд-то ми тільки що вийшли з салону краси. Всі кошти цієї серії Wella Pro Series розроблені і тестовані в тих же лабораторіях, що і професійна серія Wella. Всі кошти мають вигідну ціну, досить прості в застосуваннях і розраховані на тих жінок, які не знає таємницю перукарського мистецтва .

Комплексний підхід

В основі новітнього тренду від Велла, лежить м'яка основа і переливається колір. Такий образ віддає данину краси, моди і технологічних інновацій завтрашнього дня. У новому сезоні стилісти вирішили відмовитися від пляжних матових відтінків минулого сезону, а більше додали їм яскравість інтенсивного сяйва - втілення здоров'я і розкішності волосся, які вразять будь-якого, навіть без укладання

Створити такий образ неможливо без правильного підходу, тому важливим стає і те, як ви підготували своє волосся, і як за ними доглядали. Саме завдяки правильному догляду за волоссям можна домогтися створення ефект здорового волосся.

головний науковий фахівець доктор Фрауке Нойзер пояснює, що відповідна фарба, засоби для догляду та правильний догляд повинні відповідати один одному. Тільки так можна добитися бажаного результату, при цьому ще й підтримувати здоровий стан волосся.

здорове сяйво

Для забезпечення необхідного догляду, який забезпечить вашому волоссю здоровий і сяючий вигляд, рекомендуємо використовувати зволожуючий шампунь і бальзам від Wella Pro Series Moisture.
Міжнародний експерт Саша Бройер стверджує, що ці продукти серії Велла є золотим стандартом по догляду за волоссям для багатьох, але не кожен бажаючий має можливість відвідати салон. ці зволожуючі засоби були створені спеціально для того , Що б жінка могла в домашніх умовах виглядати так само ефектно, як після відвідування салон, забезпечивши свої волоссю необхідний рівень зволоження.

Ці продукти містять жирний спирт, який зазвичай використовують в дорогих увлажнителях, завдяки забезпеченню балансу зволоження і м'якості. У їх складі також міститься гуар, який, завдяки тому, що крої волосся тонкою плівкою, зробить їх гладкими і м'якими. Такі інгредієнти подарують волоссю здатність відбивати світло і мати розкішний вигляд. Спробуйте подарувати світлого волосся чарівну непокору з бальзамом-ополіскувачем і шампунем від Wella Pro Series Moisture.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!