Кому нужны мезонити и в каких случаях? Мезоніті - це гладкі нитки з полідоксанона, встановлені в порожнисті голки-провідники за допомогою яких проводитися імплантація. До цієї групи належать також модифіковані варіанти ниток - односпрямованим і різноспрямованими насічками, заплетене в косичку і скорочення.

Мезоніті використовують в наступних випадках:
- корекція вікових змін;
- виправлення контурів особи;
- профілактика передчасного старіння;
- зменшення птозу м'яких тканин.

У клінічній практиці частіше використовуються гладкі мезоніті. Їх застосовують для пацієнтів 30-35 років для ущільнення шкіри. Головним показанням є корекція не дуже виражених вікових змін у пацієнтів.

Введення під шкіру мезонітей паралельно волокнам кругового м'яза рота дозволяє розгладити периорбітальні зморшки. Імплантація тонких ниток перпендикулярно мімічних зморшок біля зовнішніх куточків очей забезпечує деформацію шкіри і скорочує вираженість гусячих лапок.

Естетичний ефект зберігається 6-8 місяців.

Насправді профілактика вікових змін не є показанням для введення мезонітей. Це пов'язано з тим, що нитки не здатні загальмувати або повернути назад процеси старіння. Присутність ниток в жировій клітковині жодним чином не чинить вплив на процеси старіння. Але це в значній мірі можуть вплинути на механічні властивості шкіри.

Профілактична роль мезонітей зводитися до підвищення опірності шкірних покривів до повторних стисканням і розтягування. Саме такий ефект пацієнти сприймають як ліфтинговий.

Гравітаційний птоз м'яких тканин є нормальним явищем, а біоревіталізірующій ефект від ниток вельми сумнівний. При дотриманні правил установки гладких ниток вони будуть створювати армуючий каркас, який на якийсь час буде нівелювати дію гравітації.

Існує цілий ряд анатомічних особливостей, при яких імплантація ниток протипоказана: періорбітельная зона, червона облямівка губ і молочні залози. Це ті ділянки, в яких тривала присутність стороннього матеріалу сприяє погіршенню лимфооттока.

Мезоніті також використовуються під час корекції контурів тіла, з метою зміцнення тканин і вирівнювання рельєфу шкіри. Доречно імплантувати нитки в зовнішню поверхню плеча, внутрішню поверхню стегна, в'ялу шкіру шиї, живота і декольте. При корекції локальних жирових відкладень важливим етапом ставати проведення курсу апаратних процедур, спрямованих на активізацію ліполізу. Тільки після цього рекомендується встановлювати мезоніті.

модифіковані нитки

Нитки для полідоксанона розбиті на дві групи. Перша з них призначена для ущільнення шкіри. Тобто вони зміцнюють тканини, поліпшують якість шкіри, завдяки цьому досягається ущільнення і косметичний ліфтинг. З цією метою застосовуються гладкі нитки і їх модифікації.

Інша група ниток призначена для векторного переміщення і перерозподілу тканин прямо під час процедури. Ці нитки мають односпрямовані і різноспрямовані насічки. Нитки з односпрямованим насічками мають гостру голку-провідник. З різноспрямованими насічками голка-провідник тупокінцева. Завдяки насічках при натягу ниток вдається фіксувати їх в тканинах і утримувати їх в піднятому положенні.

Істотної різниці між гладкими і скрученими нитками під час проведення корекції у пацієнтів немає.

Варто розуміти, що у пацієнтів з вираженим старінням і надлишком підшкірно-жирової клітковини бажаного результату від введення ниток не вдасться досягти.

Протипоказання і важливі умови проведення процедури з введенням мезонітей: відсутність запальних змін шкіри в області імплантації ниток; відсутність аутоімунних захворювань, схильності до рубцювання; достатня товщина шкіри; відсутність серйозних вікових змін; відсутність надлишкового підшкірного жирового шару.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!