Контурна пластика - розгладження зморшок, збільшення обсягу губ: Рестилайн (Restylane), Перлайн (Perlane), Ювідерм (Juvederm).

Контурна пластика - це процедура , Під час якої вводять під шкіру спеціальні препарати. Результатом даної процедури є розгладження носогубних складок, мімічних зморшок, сіточки під очима, відбувається омолодження обличчя і збільшення обсягу губ. У контурній пластиці, як матеріалів для заповнення м'яких тканин, використовують гелі, основа яких гіалуронова кислота.

їх унікальність полягає в тому, що при попаданні в шкіру, вони починають поєднуватися зі своєю власною гіалуроновою кислотою, доповнюючи її. Помітно починає поліпшуватися обмінний процес, шкіра стає більш пружною і еластичною.

Такі препарати як Перлайн, Рестилайн, Ювідерм вводять тоненькою голкою в певну область особи. Для проведення цієї процедури не потрібно знеболювання, але якщо пацієнт цього бажає, то роблять місцеву анестезію.

після введення ін'єкції Рестилайн, Перлайн і Ювідерм, моментально очевидний їх омолоджуючий ефект, а якщо випадково ви побачите деякі припухлості або почервоніння, то вони дуже швидко зникають.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!