Для більш відкритого і привабливого обличчя не останню роль відіграють брови, зокрема їх форма і колір. якщо форма брів правильна, то очі стають відкритими, не видно слідів втоми, погляд молодої, а весь вигляд більш виразним. За допомогою корекції брів можна навіть лінії особи наблизити до ідеалу.

Омолоджують особу і надають йому більш чітке вираження дугоподібні брови . Суворим і трохи суворим здається обличчя з густими і широкими бровами . Старять обличчя і надають йому сумний вираз брови довгі, які звисають на повіки.

мета корекції брів полягає в тому, щоб зробити їх добре окресленими, зробити природно закладену індивідуальну лінію брів чіткіше, вираз. В ідеалі, звичайно, корекцію брів треба робити в косметичному салоні фахівцем, але можна і самостійно. В такому разі не завадило б прислухатися до поради фахівців.

Якою буде форма відкоригованих брів , Залежить строго від індивідуальної форми особи. Якщо обличчя овальної форми, то брови повинні бути дугоподібними, якщо квадратне, то краще за все буде з довгими і високопіднятою бровами, можна трохи - трохи дугоподібними. Якщо обличчя кругле, то краще, якщо брови будуть підняті вгору і кілька закругленими кінчиками. Довгастого особі підуть прямі, віддалені з перенісся. Не варто забувати про такий важливий елемент корекції брів, як їх довжини і висота.

Правильні брови починають і закінчуються в певних точках. Початок брови можна обчислити, приклавши олівець від крила носа по лінії до внутрішнього кута ока. Пряма лінія вище і є початком брови . Щоб обчислити найвищу точку брів треба докласти олівець від середини верхньої губи через зіницю до брови. Закінчуватися брова повинна там, де олівець торкнеться брови, якщо його встановити на лінії крила носа в зовнішнього кута ока. Щоб не створювалося сумного виразу обличчя, зовнішній кінець брови не повинен бути нижче внутрішнього.

Щоб зробити корекцію брів, Вам знадобиться хороший пінцет із закругленими кінчиками, ватні тампони і м'яка щіточка. Руки обов'язково повинні бути чистими, а пінцет продезінфікований спиртом. Для кращого ковзання пінцета шкіру над бровами змащують кремом. Коли йде корекція, то шкіра на бровах злегка натягується. Зайві волоски вищипують у напрямку від внутрішньої частини до зовнішньої у напрямку росту волосся, згідно умовного контуру брів. Очі здаються більше і, відповідно обличчя красивішим, тоді, коли лінія брів розташована вище. Навіть тоді, коли Ви вирішили, що брови повинні бути тоненькими, не треба висмикувати верхню лінію. По завершенні корекції, шкіру брів обов'язково протирають спиртовим лосьйоном. Щоб трохи пом'якшити шкіру, перед процедурою можна на хвилин 5-7 на брову накласти тампон, змочений в гарячій воді або медичний препарат, який має в складі бензокаин. А, щоб прибрати червоність після процедури, тампон змочують у холодній воді.

Для захисту форми брів і надання їм бажаного кольору, після закінчення корекції, можна використовувати такі косметичні засоби, як гелі, спеціальні олівці, тіні. При цьому колір олівця і тіней повинен або збігатися, або на 1-2 відтінки темніше.

Коли підфарбовувати брови або олівцем, або тушшю, пам'ятайте, що не треба вести одну суцільну лінію, краще штришками, що імітують волоски. Коли брови рідкісні, то краще підфарбовувати їх тушшю по напряму зростання волосків. Але все повинно бути в міру, якщо перестаратися, то може бути не природний вигляд, а вульгарний.

для фіксації брів потрібні спеціальні гелі. Вони продаються в комплекті зі щіточкою. І для того, щоб надати бровам потрібну форму, досить розчісувати брови одночасно завдаючи гель. Гелі можуть бути безбарвними і відтінків. Безбарвні просто фіксують потрібну форму і, якщо брови чорні, надають їм блиск. А відтінків, крім фіксації можуть ще і підфарбувати світлі брови.

Брови можна ще й пофарбувати, ефект триватиме три - чотири тижні. Фарбувати брови треба в косметичному салоні, а то можна залишитися без брів взагалі, або не отримати бажаний колір. Альтернативним варіантом може бути перманентний макіяж. Його може вистачити, в залежності від глибини і фарби, від шести місяців до трьох років. Татуаж чудовий вихід для тих, у кого брови рідкісні.

Як би там не було, яка б вода не була, а Ви у виборі форми брів покладайтеся на професіоналів і на власне розуміння краси.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!