Для того щоб ваша брова отримала гарну форму, то важливим елементом в її корекції є довжина і висот. Брова повинна починатися і закінчуватися в певній точці, бо по іншому вони тільки зіпсують весь образ, якими б гарними були всі інші риси обличчя. Брова також повинна бути трошки піднятою, бо якщо брову буде опущена , То вийде сумний і жалісливий погляд.

Для того щоб визначити місце початку брів, ми вам порекомендуємо взяти олівець, прикласти його до крила носа до внутрішнього куточка ока - це початок брови. Для того щоб визначити центр брови, її найвищу точку, то прикладіть олівець від центру верхньої губи і через зіницю. Якщо ви не визначите відразу центр брови, то у вас може вийти негарна форма. Для визначення краю брови, олівець прикладіть від крила носа до зовнішнього куточка ока - тут повинна бути кінцева точка брови.

Зараз, коли ви вже позначили потрібну форму, приступайте до її коригуванні. Для цього візьміть пінцет, маленьку щітку і ватні тампони, які попередньо потрібно змочити спиртом для дезінфекції. Перед початком процедури вищипування, протріть спиртом пінцет, а шкіру змастіть кремом - так пінцет буде добре ковзати. Натягніть трошки шкіру і починайте вискубувати. починайте коригувати брову з внутрішньої сторони у напрямку росту волосся. В процесі вищипування пам'ятайте, що чим вище розташована лінія брови, тим ваші очі будуть здаватися більше, а обличчя красивішим. Але не варто занадто захоплюватися, щоб вийшли брови-ниточки. Вони повинні мати натуральну ширину. Після процедури коригування, ви можете скористатися косметичними гелями і олівцями для додання краси . Таким чином, ви закріпіть форму і додасте брів бажаний колір.

Що робити, якщо ваші брови від природи рідкісні, як їм надати потрібну форму і густоту? Для цього існує безліч різних засобів для коригування - спеціальні олівці, гелі, туш. Радимо підбирати колір олівця під колір вашого волосся або трошки світліше. промальовувати починайте з кінчика брови - вона повинна бути трошки темніше інших. Там де брову починається, потрібно залишити трохи незаповненою. Це додасть природність. Після цього брову причешіть і закріпіть форму гелем або воском для брів.

найрадикальніший метод коригування брів - перманентний макіяж. Від самої фарби, а також від глибини її розташування буде залежати, як довго проживуть намальовані брови. Якщо татуаж завдано правильно, краса брів може зберігатися до 3 років.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!