Косметика для пилинга Суть процедури пілінгу полягає в тому, що відбувається оновлення верхнього шару шкіри і очищення її від відмерлих клітин. За допомогою пілінгу шкіра стає чистою, гладкою і ніжною. Всі ті, хто спробували процедуру пілінгу відгукуються про неї тільки позитивно і починають відчувати себе не комфортно, якщо довго не робили пілінгу.

основи основ
Виділяють два види пілінгу: хімічний та відповідно механічний. Для проведення хімічного пілінгу використовують хімічні препарати. Пі час його проведення потрібно дотримуватися особливих правил безпеки і тому краще довірити його проводити фахівцеві. Зазвичай це можна робити і в будинку. Але тоді потрібно ретельно дотримуватися всіх вимог і правил. Що стосується механічної його суть полягає в тому, що очищення від відмерлих клітин відбувається за допомогою твердих абразивних частинок. Такий вид пілінгу можна без проблем проводити як в домашніх умовах так і в косметичному салоні. Можна використовувати маски і скраби, приготовані в будинку, або ж готові засоби. Що стосується рецептів домашнього приготування то їх дуже багато і все робиться дуже легко. Готові кошти можна придбати в косметичному магазині або аптеці.

маски плівки
Такий вид маски наноситься на очищене обличчя, вона підсихає і прилипає до шкіри. Вчасно її зняття всі відмерлі частини знімаються разом з маскою. Також ці маски мають ефект підтягування. Варто зауважити, що основою таких масок можу бути спирт або латекс. Маска яка включає в себе спирт швидко підсихає за рахунок того що спирт вивітрюється, але це в свою чергу можу привести до висушування шкіри. Що стосується маски на основі латексу то вона більш дбайлива. Варто зауважити, що така маска прилипає не тільки до шкіри, але і волосся. Так, якщо у вас на обличчі волосся більше то процес зняття маски може бути болючим. Крім того, такі маски не мають властивостей глибоко очищати шкіру.

Креми Роллінг
Такий крем наноситься на обличчя як маска і залишається щоб трохи підсох. Після цього його потрібно завантажувати зі шкіри руками, спеціальною щіточкою, або тканиною. Разом з кремом зі шкіри знімаються з відмерлі частини. Після таких крем шкіра травмується набагато більше після маски, адже шкіра розтягується. Варто зауважити, що для в'ялої шкіри такий метод не слід застосовувати.

скраби
Фахівці запевняють, що скраби це найбільш ефективний метод пілінгу. Але разом з тим якщо таку процедуру робити дуже часто, або ж абразивні частини будуть занадто великі то процедура перетворюється на шкідливу. Саме через при виборі скрабу потрібно брати тільки той, який ідеально підходить для вашої шкіри.

застосування скрабу
Наносити скрабу можна тільки на очищену, або краще розпарену шкіру. Наносити його слід круговими рухами, а якщо це пінка то вона таким чином краще піниться. У випадку з грубою шкірою можна використовувати спеціальну щіточку. Після цього скраб варто змити теплою водою, злегка промокнути рушником і обов'язково нанести зволожуючи і крем. Запам'ятайте, що застосовувати скраб можна тільки строго по інструкції.

Пілінг і його специфічні методи
Варто зауважити, що також є види пілінгу, які проводяться тільки строго в майстри. До них можна віднести фізичний - використовують азот, лазерний - може розгладжувати шрами і рубці, шкіра відновлюється через два або три місяці, а також дермабразия. Такі види пілінгів мають глибокий вплив і якщо немає потреби то на молодий шкірі їх не варто проводити. Перед тим як зважитися на процедуру варто зважити всі за і проти, щоб потім не шкодувати.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!