Мінеральні самоцвіти - це маленькі помічники і рятувальники , Які несуть в собі ту чи іншу інформацію. Не дарма наші предки часто прикладали камені до певних частин тіла, знімаючи біль, недарма розтирали в порошок і приймали всередину, не дарма вірили в їх енергетичну силу і носили, як талісмани. Зрозуміло, в магічності мінералів можна сумніватися, але той факт, що самоцвіт здатний увібрати в себе негативну енергію, підтверджений досвідом.

Існує кілька видів каменів. Для масажу використовуються барабанні, за формою гладкі і плоскі.
Беруть два однакових мінералу і починають масаж з чола. Дуже важливо прислухатися до відчуттів рук, так як саме вони інтуїтивно відчувають точки з найбільшою кількістю енергетичних витрат. На думку масажистів камені нібито притягує до цих крапок. Не можна ігнорувати дані фактори, якщо внутрішнє передчуття говорить про те, що в даній точці потрібно затриматися - значить це посил енергії, який не варто пропускати.

Масаж камінням - дуже тонкий, трудомісткий і досвідчений процес. Справа не в умінні або знанні, а у внутрішніх відчуттях і здатності прислухатися до них. Найбільш досвідчений майстер навіть не скаже скільки по часу буде тривати масаж - все залежить від пацієнта і від того, де і на скільки інтуїція затримається на певній точці. Володарі каменів можуть робити собі цю процедуру в домашніх умовах, за схемою.

Після масажу камінь очищається від негативної енергії. Це дуже важливо, тому що крім того, що мінерал вбирає в себе ті чи інші емоції, вони їх ще й передають. Тому, щоб не завдати шкоди собі чи іншим, після масажу можна очистити камінь найбільш растространенним способом - потримати в солоній воді або під холодній проточній близько 15 хвилин. Добре очищається камінь за кілька годин, лежачи в садової землі. Вибір способу очищення - питання спірне, тому що фахівці вважають, що вода допомагає не всім каменям, а у випадку з садовим ділянкою не лояльне по відношенню до сусідів, до яких переходить негативна енергія.

Дуже відомий також метод лікування - вода з каменів. Кілька годин вимочується мінерал в негазованої води, стоячи на сонці і закутаний Рибко, кольору цього самого каменю. У такому випадку вода вбирає не тільки енерегію самоцвіту , Але і сонячного світла.

Після настоювання в кілька годин, вода використовується для обтирання та вмивання. Різний камінь має різні властивості, відповідно при лікуванні краси століття найкраще допоможе не смарагд, а аквамарин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" надається Вашій увазі величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами!