після схуднення шкіра може стати в'ялою і нам доведеться постаратися для того щоб привести її в порядок. Коли ми здійснюємо совою мрію і звільняємося від зайвих кілограмів, які занижують нашу самооцінку і псують настрій. Чи не дивлячись на радість що щось іде не так. Але шкіра через це виглядає не дуже добре, вона обвисає і стає в'ялою. Обвисання шкіри стає одним з найнеприємніших і неминучих моментів після схуднення. Чим старша людина тим сильніше виражається втрата тонусу.
Після схуднення потрібно відновлюватися з мінімальними втратами. Для підвищення тонусу існує кілька способів.
Для цього кожен день в той час, коли ви приймаєте душ потрібно знижувати температуру води, проблемні ділянки шкіри потрібно масажувати мочалкою. Чим жоще буде мочалка, тим більших результатів ми зможемо досягти. Від м'якої синтетичної губки краще відмовитися, а перевагу краще віддати натуральному матеріалу. Крім того можна скористатися косметикою для обвислій шкіри. щодня потрібно використовувати спеціальні підтягують кошти у вигляді кремів або лосьйонів для тіла.
Потрібно також регулярно проводити пілінг для тіла. Для цього знадобляться натуральні скраби з зволожуючими маслами . Вони рятують нас від необхідності наносити крем по закінченню процедури. Не обов'язково купувати дорогі засоби для тіла, потрібно здобути орієнтир на свої можливості. Будь-який крем можна зробити чарівним, для цього в нього потрібно додати муміє, в співвідношення 1: 4. цей крем буде живильним, багатим на вітаміни . Корисними елементами, яке покращує засіб для тіла.
Гарне тонізуючу дію на шкіру надає масажна мочалка, яку потрібно змочити в слабкому розчині яблучного оцту. Дуже добре позбавляє від в'ялості шкіри заняття спортом, у вигляді фітнесу, аеробіки, плавання, бігу. Вибирати потрібно те, що вам попрямує, але заняття повинні бути присутнім в обов'язковому порядку . Такі тренування добре покращують обмін речовин. Підсилюють кров'яну циркуляцію, притоки кисню. Ми отримуємо і сприятливий стан нашої шкіри.
Ефектними є і салонні процедури. Це може бути масаж, різні види обгортання, пілінг зі спеціальними інгредієнтами. Все це покращує наш каркас і покращує стан шкіри. Досвідчений косметолог завжди зможе оцінити загальний стан шкіри, і буде приділяти більше уваги проблемним місцям. Зазвичай головна проьблема знаходиться на животі, стегнах і руках.
Якщо жінці вже виповнилося сорок років, то тут можна порадити лапектомію. В цьому випадку в певні місця вводиться спеціальний розчин, який розщеплює жир на клітинному рівні. це дію можна підсилити за допомогою ультразвуку . Завершується процедура лимфодренажем.
При обвислій шкірі важливе значення має і наше харчування. Ми повинні завжди підтримувати шкіру у хорошому стані, тому потрібно позбавиться від в'ялості і проблем, які пов'язані з обвиття. Не потрібно дотримуватися жорстких дієт. Наш організм завжди повинен з їжею отримувати необхідну кількість поживних речовин. При недостатньому вживанні жирів знижується еластичність шкіри. Не потрібно зі свого раціону виключати такі продукти як риба , Рослинні масла і молочні продукти.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!