Всі ті, у кого на шкірі розширені пори , Дуже незадоволені станом своєї шкіри, і шукають будь-які методи, щоб від цього позбутися. І, дійсно, існує маса способів - це і креми, маски, тоніки, сироватки, і гелі. І всі вони обіцяють нам звуження пор.
Але насправді, не зайвим було б знати, що розширені пори це зовсім не хвороба, а будову нашої шкіри, і це потрібно прийняти. Шкіра буде тільки така, яка вона є насправді, і ніяка косметика це питання не вирішить. Багато посміхаючись зараз, і запитально насупивши брови, промовив - це як? Я ж користуюся лосьйоном, і це мені допомагає. Але я відповім, " ви плутаєте звуження пор зі стягнутої шкіри " . Більшість такої косметики направлено на те, щоб не позбутися проблеми, а просто забезпечити ілюзію дієвості. Так що, коли ваша шкіра стягується, вона втрачає вологу. Саме ту вологу, яка є складовою гідроліпідної плівки, що за своєю функцією повинна шкіру захищати від впливу зовнішнього середовища.

Шкіра, у якій розширені пори - це не страшно. Погано коли ці ж пори забиті. А це вже не можна вилікувати ні масками, ні чистками. Те, чим забиті пори шкіри - це не пил і не бруд зовнішнього середовища, а властивість виділення самої шкіри. Тому цілком очевидно, що не потрібно виправляти наслідки, а усунути причину. А причиною може бути:

1. інфекція в організмі
2. проблема з травленням
3. проблема з гормонами,
4. зневоднена шкіра в поєднанні з неправильним харчуванням - така проблема не виникає самостійно, а тільки в поєднанні з вже перерахованими причинами.

Не потрібно мчати в косметологічний кабінет і робити чистку шкіри, мучити її очищають масками. Краще займіться свої здоров'ям зсередини і регулярно зволожуйте шкіру, бо, як пошкоджена гідроліпідна плівка змусить шкіру себе захищати самостійно, тобто, почнеться виділення шкірного жиру, який буде забивати пори. У такій ситуації, дівчата починають вважати, що у них шкіра жирна і все роблять для того щоб її висушити, хоча насправді, шкіра намагається їм показати, що їй потрібна волога. Звичайно, ви не очистите пори одним тільки очищенням, але, то, що вони не будуть запалюватися - це точно. В результаті, шкіра не буде блищати, відповідно пори не будуть забиватися, і тоді ви зможете розібратися з самим джерелом проблеми.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!