Зручним і ефективним засобом для видалення волосся на тілі є депіляторні крему. Їх перевага полягає в тому, що можливість порізів, больових відчуттів, подряпин виключена, як це часто буває при епіляції або гоління. Мінус цієї процедури - в її тривалості за часом.

такими кремами-депиляторами дуже зручно користуватися в таких місцях, які частіше за інших схильні до подразнення.

Крем слід завдає на шкіру по інструкції, що додається, та залишити його до повного висихання - це зазвичай півгодини. Після, його знімають за допомогою лопатки разом з тими волосками, які відійшли. Після такої процедури обполосніть шкіру прохолодною водою і змастіть зволожуючим або живильним кремом.

Пластир для видалення волосся - це смужки тканини з воском і препаратом, який пом'якшує волосся. Смужки такого пластиру накладіть на тіло, і, після деякого часу, зняти їх разом з волосками. Після такої процедури зволожите ноги живильним кремом.

епіляція

самий дієвий і радикальний метод , Який допоможе вам позбавитися від волосся на тривалий час - це електроепіляція. У процесі такої процедури в кожну волосяну цибулину вводять голку, після чого, цибулину припікають електричним струмом. Таку процедуру проводять в клініці або в косметичному кабінеті. Мінусом такої процедури є її хворобливість, а також те, що досить багато часу потрібно для того , Щоб досягти необхідного результату.

Для епіляції, яка не така радикальна, зазвичай використовують електроприлад, який зовні чимось схожий на електробритву. З його допомогою волоски виривають з корінням, тому вони не так швидко відростають. Таким чином, вам буде досить один раз в 3 тиждень вдаватися до такої методики, і кожен раз волосся будуть все повільніше відростати

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!